reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Gdzie znalazlas w uk ? [emoji15][emoji15] Ja z PL sciagalam :p bo tu byla niedostepna..
to o to chodzi tak?
 
reklama
A ja chyba dziewczyny odpuszczam na jakiś czas. Widzę, że mój mąż jest tak na maksa zablokowany, że nie ma co na siłę czegoś robić. Poczekam, aż mu to przejdzie, bo libido narazie ma zerowe. Szkoda, bo byłam w tym cyklu bardzo pozytywnie nastawiona i były jakieś starania, ale to pewnie za mało. Jutro mam wizytę u gina i nie wiem sama co o tym myśleć wszystkim. Mam nadzieję że to kwestia paru tygodni i wszystko wróci do normy sprzed starań. Ciężko mu rozmawiać o uczuciach dlatego nie mogę wyciągnąć z niego o co chodzi 🙍 Od forum chyba też zrobię przerwę. Może zajrzę jutro i powiem co po wizycie się dowiedziałam. Życzę Wam duuużo kreskowych prezentów pod choinką 😉
 
o 11 klasycznie samobadanie szyjki macicy.nie dość ,że palcem nie mogłam jej dosięgnąć to ma śluz wokól taki biały nie,że grudtkowaty ale jak kasza manna normalnie zbite kłaki ;/. Kurw* chyba mam infekcję grzybiczą a powinnam mieć owu dzisiaj (szyjka zamknięta) 😅 dobrze,że nie jestem z tych co się dołują bo ześwirowałabym 😂
 
to o to chodzi tak?

Tak, bo Aboca to firma wloska :) wiec to wysylka z Wloch :) na eBay tez sie oglaszaja ale przesylka drogo wychodzi :(
 
reklama
Do góry