reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
@Julliette gratuluję! ♥️♥️ @Gryfin ja nigdy nie widzę cieni 🙈 Ale skoro dziewczyny mówią, że coś jest, to po cichu też gratuluję :)

Byłam dziś u tego ginekologa na NFZ... Szalony człowiek. Nic się nie dowiedziałam w sumie. Rzucał dziwne komentarze, że on za mnie tego dziecka nie zrobi itd. I ze mam szybko iść siku 🤣 i na badanie, bo on nie ma czasu. Nie byłam w stanie mu opowiedzieć z czym przyszłam, bo ciągle mnie poganiał. 🙈 Dowiedziałam się tylko, że jestem starsza, partner też i biorę sterydy na astmę, więc dlatego pewnie nie mogę łatwo w ciążę zajść. Mam powtórzyć TSH i Glukozę i przyjść po świętach, bo przez podwyższoną glukozę mam stan przedcukrzycowy i trzeba to sprawdzić. I to tyle. Nawet o tym progesteronie z nim nie pogadałam, bo dosłownie za drzwi mnie wyrzucił. 🙈 Podejrzewam, że jest dobrym lekarzem (jako jedyny ginekolog do tej pory zbadał mi piersi!), ale ma specyficzny sposób bycia... Zobaczę co mi powie po świętach. Może jego szalone podejście jednak pomoże. :)
 
Dziewczyny obudziłam się o 2:00 i nie było nawet szans, że zasnę, miałam testować jak się obudzę około 7:00 ale wytrzymałam do 4:30 kręcąc się z boku na bok z nerwów 🙈 Póki co nie mogę uwierzyć. Za dwie godziny pędzę na betę, trzymajcie kciuki proszę 😭❤️
Gratulacje piękne kreski!! ❤
@Gryfin bylas na beta hcg? Trzymam kciuki by kreski Ciemnialy! Pewnie na żywo lepiej widać :-)
 
Dziewczyny żegnam się z Wami. Muszę zrobić przerwę od forum na jakiś czas, bo zaczynam łapać doła i myśleć, że nigdy mi się nie uda[emoji17] czas poukładać swoje myśli i odciągać je od tematu starań[emoji849] trochę zaczęłam się sypać[emoji3064] nie sądziłam, że mając już jedno dziecko tak ciężko będzie mi zajść w drugą ciążę[emoji19] muszę się psychicznie ogarnąć i do Was wrócę.
Zaciskam mocno kciuki za każdą z Was[emoji1695]
Dziękuję za wsparcie przez te kilka miesięcy[emoji173]
Powodzenia[emoji178]
 
Gratulacje piękne kreski!! ❤
@Gryfin bylas na beta hcg? Trzymam kciuki by kreski Ciemnialy! Pewnie na żywo lepiej widać :-)
Nie jeszcze nie, poniosło mnie dzisiaj i zrobiłam chociaż planowałam dopiero w czwartek, wtedy mam termin @ 😉 zrobię test za dwa dni i jeśli znowu wyjdzie taki albo ciemniejszy to pójdę odrazu w ten sam dzień na betę, potrzebuję w miarę szybko wiedzieć bo muszę leki zmienić na większą dawkę 😉
 
Dziewczyny żegnam się z Wami. Muszę zrobić przerwę od forum na jakiś czas, bo zaczynam łapać doła i myśleć, że nigdy mi się nie uda[emoji17] czas poukładać swoje myśli i odciągać je od tematu starań[emoji849] trochę zaczęłam się sypać[emoji3064] nie sądziłam, że mając już jedno dziecko tak ciężko będzie mi zajść w drugą ciążę[emoji19] muszę się psychicznie ogarnąć i do Was wrócę.
Zaciskam mocno kciuki za każdą z Was[emoji1695]
Dziękuję za wsparcie przez te kilka miesięcy[emoji173]
Powodzenia[emoji178]
Kochana...
 
Wiecie co ja to jednak jestem jak kosmitka 🤦‍♀️ pierwszy test 7 grudnia niby pozytywny 2 dni później negatywny 3 test pozytywny A dzisiaj niby (piszę niby ) 1 dc ale też teraz nie jestem pewna bo rano jak wstałam coś tam było przed południem już nic czysto A teraz jakaś mała różowa plamka sama już nie wiem co mam myśleć zobaczę do wieczora może to się wszystko rozkręci A i jak nigdy nic mnie nie boli 🤷‍♀️🙁
 
Wiecie co ja to jednak jestem jak kosmitka 🤦‍♀️ pierwszy test 7 grudnia niby pozytywny 2 dni później negatywny 3 test pozytywny A dzisiaj niby (piszę niby ) 1 dc ale też teraz nie jestem pewna bo rano jak wstałam coś tam było przed południem już nic czysto A teraz jakaś mała różowa plamka sama już nie wiem co mam myśleć zobaczę do wieczora może to się wszystko rozkręci A i jak nigdy nic mnie nie boli 🤷‍♀️🙁
A jak wyglądał ten twój test pozytywny? Nie pamiętam czy wrzucałaś zdjęcie, sorki. Może idź na betę to wtedy się wyjaśni? Chociaż myślę, że może Twój okres potrzebuje czasu żeby się rozkręcić, ja tak miałam w ostatnim cyklu, dziwne rzeczy się dzieją jak człowiek zaczyna się starać o dziecko 🥴
 
reklama
A jak wyglądał ten twój test pozytywny? Nie pamiętam czy wrzucałaś zdjęcie, sorki. Może idź na betę to wtedy się wyjaśni? Chociaż myślę, że może Twój okres potrzebuje czasu żeby się rozkręcić, ja tak miałam w ostatnim cyklu, dziwne rzeczy się dzieją jak człowiek zaczyna się starać o dziecko 🥴
Może rzeczywiście się jeszcze rozkręci
 

Załączniki

  • 20201207_210846.jpg
    20201207_210846.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 82
Do góry