reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
No ja tęsknię za czuciem jajników tylko podczas owu. Ten cykl juz mi przeszkadza tak jak ten jajnik 😂 na udo mi się rochodzi ten ból. Nie jest to jakiś super mocny6, ale przeszkadza 😪
Ja wiem o jakim bólu Ty piszesz .. Jedynie co mogę to tylko współczuć ❤️ a jak zaradzić to mi pomagają na takie bóle ciepłe kąpiele + smaruję po kąpieli uda maścią kamforową ,zeby grzało :)
 
Dziewczyny, pierwszy raz w życiu dzisiaj zaobserwowałam u siebie książkowy śluz płodny, nie wiem czy reszta wiesiołka podziałała czy fakt, że pilnowałam aby dużo pić w 1 fazie. Teraz magiczne pytanie, ile dni macie taki płodny śluz? Skoku temperatury jeszcze nie było żadnego i nie wiem na co się teraz nastawić...
Gratuluję II kresek, wstawiajcie ich coraz więcej ❤️
Ja przed owulacją mam wodny śluz a taki ciągnący jak białko przez 3 dni mam ;)
 
Hej, gratuluję wszystkich pięknych kreseczek!
U mnie 37 dc. Okresu nadal brak 😫
Czy jak wezmę coś na wywołanie okresu, to może to wpłynąć w jakikolwiek sposób na przyszły cykl i pękanie pęcherzyków? Nie wiem czy czekać aż @ przyjdzie sama czy ją przyspieszyć. Duphaston na wywołanie okresu brałam raz w życiu jakieś 4 lata temu, więc totalnie się nie znam. 😫
 
reklama
A już myślałam [emoji16] bo u mnie pierwszy od dawna cykl gdzie śluz raczej woda niż białko i byłaś przez chwilę moją nadzieją [emoji1787] a testy owu pokazały mi wczoraj rano peak więc martwi mnie ten wodnisty śluz [emoji2368] trudno plemniki nie będą toczyć bitwy w kisielu [emoji1787]
Nie no gdzie tam :D 3 dni na owulację a zwiastuje mi wodny śluz :)
 
Do góry