reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
A ja za to w tym cyklu wcale nie czuje jajników i szczerze ? Dobrze mi z tym (błogo) 😇😇 bo ból był taki nie wiem.. rwący ? aż mnie palce od stóp bolały w poprzednm cyklu :D.
No ja tęsknię za czuciem jajników tylko podczas owu. Ten cykl juz mi przeszkadza tak jak ten jajnik 😂 na udo mi się rochodzi ten ból. Nie jest to jakiś super mocny6, ale przeszkadza 😪
 
Gratulacje nowych kreseczek.

Bromelaina tylko z firmy Aboca :) 5-6dpo przez 5dni. Potem odstawiamy :) bo ktos pytal :) dwie kapsulki dwa razy dziennie :)
 
Szczerze to był przerażony, bo go obudziłam o tej 4:30, cała zapłakana i roztrzęsiona, był przekonany, że coś się stało, też już potem nie zasnął bidulek [emoji28] A ja z tych nerwów i emocji to nie mogłam przestać płakać ale jak no musiałam go obudzić, sytuacja tego wymagała [emoji87]
Gratulowalam już na grudniowych ale pogratuluje i tu. Gratulacje kochana [emoji7][emoji3060]
 
Dziewczyny obudziłam się o 2:00 i nie było nawet szans, że zasnę, miałam testować jak się obudzę około 7:00 ale wytrzymałam do 4:30 kręcąc się z boku na bok z nerwów 🙈 Póki co nie mogę uwierzyć. Za dwie godziny pędzę na betę, trzymajcie kciuki proszę 😭❤️
Oj kurcze, już nie mogłam się doczekać oglądania Waszych kreseczek.
@Julliette moje gratulację!
Codziennie wchodzę, czytam i jak chcę już coś napisać to muszę się oderwać - i tak codziennie w kółko...
Coś się tu przebija ;)
 
Gratulacje nowych kreseczek.

Bromelaina tylko z firmy Aboca :) 5-6dpo przez 5dni. Potem odstawiamy :) bo ktos pytal :) dwie kapsulki dwa razy dziennie :)
właśnie googlałam w uk u nas tez jest 😊 od tych wszystkich specyfików my jakieś super dzieci bedziemy rodzić, no i celuitu nie będziemy miały bo to głównie o Aboca Bromelainie przeczytałam 😂

@Julliette
gratuluję ❤ super wiadomość spokojnej ciąży
 
reklama
Dziewczyny, pierwszy raz w życiu dzisiaj zaobserwowałam u siebie książkowy śluz płodny, nie wiem czy reszta wiesiołka podziałała czy fakt, że pilnowałam aby dużo pić w 1 fazie. Teraz magiczne pytanie, ile dni macie taki płodny śluz? Skoku temperatury jeszcze nie było żadnego i nie wiem na co się teraz nastawić...
Gratuluję II kresek, wstawiajcie ich coraz więcej ❤️
 
Do góry