reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Idziesz na szczepienie 6 latka może jak mogę wiedzieć ?:) czy takowych już nie ma ? Bo ja się stresuję,ze zaraz mi kartka przyjdzie :)
Niee, na szczepienie do alergologa na odczulanie. Co miesiąc jeździmy. Ale mam tę ostatnią prawie sześciolatkę na stanie więc niedługo i na takie szczepienie będę musiała się dopychać. U nas nie wysyłają kartek trzeba samemu pilnować...
 
Niee, na szczepienie do alergologa na odczulanie. Co miesiąc jeździmy. Ale mam tę ostatnią prawie sześciolatkę na stanie więc niedługo i na takie szczepienie będę musiała się dopychać. U nas nie wysyłają kartek trzeba samemu pilnować...
Też mam alergika ale na odczulanie nie jeździmy :). Oo widzisz,myślałam,że wysyłają wszędzie kartki :). Ja to nawet z młodym nie usiądę tylko poproszę J bo mój młody takie oczy kocie robie coś w stylu '' Mamo ratuj mnie'' a jak z Tatą idzie to gra twardego małego człowieka 🙂
 
Może czujesz po prostu tą pracę jajników, obydwa coś robią więc może dlatego ;) ja teraz miałam pęcherzyki na obydwu jajnikach i też czułam obydwa na zmianę. ;)
Lewego nie czuję wcale. Czasami coś pociagnie, ale bardziej jak taki nerwoból 🤷‍♀️ i wcale nie chce czuć pracy jajników. Dobrze mi jak czuje w samą owu, resztę miesiąca mogą dać mi spokój 😉
 
reklama
Lewego nie czuję wcale. Czasami coś pociagnie, ale bardziej jak taki nerwoból 🤷‍♀️ i wcale nie chce czuć pracy jajników. Dobrze mi jak czuje w samą owu, resztę miesiąca mogą dać mi spokój 😉
A ja za to w tym cyklu wcale nie czuje jajników i szczerze ? Dobrze mi z tym (błogo) 😇😇 bo ból był taki nie wiem.. rwący ? aż mnie palce od stóp bolały w poprzednm cyklu :D.
 
Do góry