reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Może owu będzie miała jakieś opóźnienie po prostu? 🧐 U mnie na jednej tabletce clo też coś teraz słabo to szło ostatnio ale koniec końców pęcherzyk wyglądał dobrze dopiero w 17dc (a zwykle to było koło 14dc) 😊
W tym cyklu się nie nastawiam. Gin powiedziała, że raczej wątpi (oczywiście dodała, że wszystko się może zdarzyć) więc na spokojnie do nowego roku, nowy rok, nowy cykl, nowe szanse 😉❤️
 
reklama
Cześć wszystkim! Gratuluje pięknych dwóch kresek z rana!! ❤️ U mnie 7dpo, póki co zero objawów jakich kolwiek, jedyne co to zawsze tyle przed terminem @ bolały mnie piersi a teraz nic 🤷‍♀️ jedyne co to bolą mnie w lędźwiach ale to zapewne od pracy siedzącej.
Data testowania wypada na 22.12 ale jeżeli uda się że doczekam to chciałabym 24 zrobic.
 
Ja już wiem, że ból jajnika nie świadczy zupełnie o owu 😁 od początku cyklu cały czas czuje prawy jajnik. Jest jakby nie wygodny, przeszkadza mi 😅 a na usg pęcherzyk jest na lewym, a prawy dopiero zaczyna pracę 😂😂 więc ja będę mieć prawdopodobnie cykl bezowulacyjny, a mimo to czuje się jakbym miała mieć owu lada dzień 🤷‍♀️
Może czujesz po prostu tą pracę jajników, obydwa coś robią więc może dlatego ;) ja teraz miałam pęcherzyki na obydwu jajnikach i też czułam obydwa na zmianę. ;)
 
Ja już wiem, że ból jajnika nie świadczy zupełnie o owu 😁 od początku cyklu cały czas czuje prawy jajnik. Jest jakby nie wygodny, przeszkadza mi 😅 a na usg pęcherzyk jest na lewym, a prawy dopiero zaczyna pracę 😂😂 więc ja będę mieć prawdopodobnie cykl bezowulacyjny, a mimo to czuje się jakbym miała mieć owu lada dzień 🤷‍♀️
Jedziemy na tym samym wózku 😁😁😁😁. z tymi pęcherzykami to są jajca dobre boli lewy a owulacja z prawego :D . No nic będę miała morze czerwone na sylwestra 😂 oszczędniej z alkoholem będzie hah 🤣🤣🤣
 
W TRYBIE PILNYM POKAŻ TO !!!!! 😁

IMG_20201215_084906.jpg
 
Ja w tym cyklu miałam owulację z lewego i czułam go ciągle w okolicach owulacji i teraz od ubiegłego czwartku też ciągle czuje 🧐 Za to w poprzednim miałam owulację z obu jajników, a nie czułam nic 🤷‍♀️ To moim zdaniem bardzo indywidualna kwestia i też każdy cykl może inaczej wyglądać
 
reklama
Do góry