reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny, jak to jest z badaniem nasienia? Zalecają, żeby zrobić badanie po 3-7 dniach abstynencji, a jak się to ma do tego, że najlepiej współżyć co drugi dzień podczas starań? Na logikę, to czy nie byłoby dobrze zrobic badanie po 2 dniach abstynencji, żeby odzwierciedlić stan nasienia taki jak podczas starań? Jak to jest??
3 dni jest opcjonalnie
 
reklama
Powiedzcie mi bo jeśli lh i fsh nie będę robić bo nie mam możliwości, to czy mogę teraz badanie tarczycowe zrobić z zamrożonej surowicy, orientujecie się? Jutro rano zadzwonię do labo ale może któraś wie?
 
Dziewczyny byłam dzisiaj u nowej pani ginekolog.. Nic się nie dowiedziałam, powiedziała ze monitorowanie cyklu może zacząć po minimum roku starania a my staramy się 9 cykl teraz. Do tego zleciła mi badania za ponad 600zl 😰 Za 10 dni będę testować, owulacja według kalendarzyka 25.07 a wczoraj dziwne brązowe upławy 🤔
 
Dziewczyny byłam dzisiaj u nowej pani ginekolog.. Nic się nie dowiedziałam, powiedziała ze monitorowanie cyklu może zacząć po minimum roku starania a my staramy się 9 cykl teraz. Do tego zleciła mi badania za ponad 600zl 😰 Za 10 dni będę testować, owulacja według kalendarzyka 25.07 a wczoraj dziwne brązowe upławy 🤔
A może implantacja ?
 
Hej, witam sie z wami w kolejnym cyklu starań. Już 11 za nami.
Zaczęłam przyjmować lek na zbicie prolaktyny, ponieważ pokazało sie ze jest za wysoka. Mam nadzieję że Szybko uda sie ja ogarnąć i ciąża wymarzona będzie.
Każdy na około cyk cyk i jest. A u nas problem
Hej, jaki masz poziom prolaktyny? I jakie leki dostałaś?
Ja też mam za wysoki...
4F182091-3600-4371-9596-C05804110A29.jpeg

od 1 lipca biorę dostinex 0,5 - pół tabletki raz w tygodniu i ciekawa jestem czy to wystarczy...
zastanawiam się czy jutro jej nie zbadać, żeby zobaczyć jak to wyglada teraz.
 
Hej, jaki masz poziom prolaktyny? I jakie leki dostałaś?
Ja też mam za wysoki...
Zobacz załącznik 1156061
od 1 lipca biorę dostinex 0,5 - pół tabletki raz w tygodniu i ciekawa jestem czy to wystarczy...
zastanawiam się czy jutro jej nie zbadać, żeby zobaczyć jak to wyglada teraz.
Ja miałam prolaktyne 24 ng i zbilam w trzy tygodnie dawka 1 tabletka Diostinexu do 2 .
W przeliczeniu masz bodajże 40 więc szybko pójdzie :)
 
reklama
Ja nie ogarniam... We wtorek rano ok 10dpo test z bladziutką kreseczką, a nawet mąż widział. Środa biel, dzisiaj rano biel, a że testów pod dostatkiem to zrobiłam i teraz i takie cudo wyszło...ja widzę.. Bobo test czułość 25... Czy one mają kreskę fabryczną?
IMG_20200730_220820.jpeg
IMG_20200730_221745.jpeg
 
Do góry