reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ani trochę mi się to nie podoba [emoji58] ale witaj w klubie, nie jesteś sama [emoji3590] ja 3dc, wiec jedziemy podobnie [emoji6] nie łam się, jeszcze się nam uda, zobaczysz!
Hej. Ja też dziś 3dc. Jak tylko zaczęłam plamić w sobotę czyli dwa dni przed to cały wieczór przepłakałam:(( miałam ogromny kryzys że znów nic z tego. Mam monitoring w tym cyklu i będę nakłaniać lekarza by mnie już kierował na drożność a nie czekał na trzy cykle z ovitrelle bo nie wiem czy jest sens nie wiedząc czy jestem drożna:/
 
reklama
Cześć dziewczyny, obserwuje Was od kilku dni. Dzis postanowiłam dołączyć. Razem raźniej. Właśnie podchodzimy do starań, stresuje sie tym troche, cykle mam dosc regularne, dlaczego dosc ? Zdarzy sie, z3 jeden dzien przesunie sie... lekarz stwierdził, ze tak moze byc. Mamy juz corke, ktora ma 11 lat, teraz liczymy na chłopca, ale czy to tak mocno wazne? Wazne, aby zdrowe i udalo sie zajsc. Miesiaczke mialam 24 listopad takze dni plodne tuz tuz... pozdrawiam. 😉
 
Cześć, mało się udzielam bo nie mam czasu ale jutro 8dc i monitoring. Od wczoraj delikatnie czuję jajniki.
Cykl na lamettcie i Fostimonie
 
reklama
Do góry