reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dzis zrobilam test z ciekawości.. wiem troche szybko bo to tylko 9 dzien po owulacji ale niestety wyszedl negatywny ...
Do @ jeszcze mam 4 dni :(
A jak u cb?
Dziewczyny u mnie 1 DC.. dziś dostałam @ choć spodziewałam się jutro.. może owu była w dzień testu a nie dzień po jak myślałam.. okej mniejszą już o to, po prostu się nie udało :(
 
reklama
No to widzisz, suple jednak działają, bo widzisz ich pozytywny wpływ na swój cykl [emoji3059] jak suplementujesz? Na temat temperatury się nie wypowiem, bo nigdy nie mierzyłam, opierałam się tylko na obserwacji śluzu, bólu i ostatnio na testach owulacyjnych.

Względem bólu piersi w 2 fazie to oczywiście kwestia indywidualna, jedną kobietę będą boleć, inną nie i nie ma to raczej większego wpływu na to, jak duże są szanse na poczęcie. To tak samo jak z okresem, jedna kobieta będzie musiała brać leki, żeby w ogóle funkcjonować, inna nie, a poziom hormonów mogą mieć identyczny [emoji4] kwestia neuroprzekaźników i ich wrażliwości, która też jest indywidualna. Bez stresu dziewczyny, nie chciałam was zestresować! Wybaczcie [emoji120]
Ja biorę castagnus + ovarin + pregna start [emoji6]
 
Dziewczyny u mnie 1 DC.. dziś dostałam @ choć spodziewałam się jutro.. może owu była w dzień testu a nie dzień po jak myślałam.. okej mniejszą już o to, po prostu się nie udało :(

Ani trochę mi się to nie podoba [emoji58] ale witaj w klubie, nie jesteś sama [emoji3590] ja 3dc, wiec jedziemy podobnie [emoji6] nie łam się, jeszcze się nam uda, zobaczysz!
 
Ciekawa jestem jak się u Ciebie uda, jesteśmy w podobnym wieku. Tylko ja mam dwoje dzieci, w tym dwulatka jeszcze na cycu. Rezerwa jajnikowa jeszcze nie jest dramatyczna, gorsze na forum były i dzieci są.
Mam nadzieję, że się uda, grudzień chciałam odpuścić w staraniach bo się kiepsko czułam (miałam problem z oddychaniem) zrobiła RTG nic nie ma i w sumie od 2 tygodni widzę zmiany z dnia na dzień. Teraz to mam duszność jak mi się włączy ADHD w gadaniu. Więc już całkiem spoko. Jak to lekarz mówi na to potrzeba czasu, może potrwać kilka miesięcy. Tyle to mi się nie chce czekać a i nie powinnam bo coś tam z mięśniakiem mam więc jak on będzie szybszy niż ja to wszystko stracone, bo to pewnie też kolejne pół roku odczekać. Skoro nic już nie muszę brać to zobaczę po wizycie co gin wymyśli. Teoretycznie jeszcze jest szansa zobaczyć II kreski w starym roku. A jeszcze lepiej byłoby w Nowy Rok. Ponoć jaki Nowy Rok tak i cały. (dziś kolega w pracy mówił, że każdy rok przestępny jest ch...)
 
A co tam trzeba nas tu trochę pobudzić do działania bo inaczej będziemy tu przez zasiedzenie.
UWAGA UWAGA ogłaszam konkurs, pierwsze 3 kobitki, które 01.01.2021 zasypią nas pięknymi zdjęciami z II kreseczkami zostaną nagrodzone. Czeka niespodzianka 🙂, a na pozostałe czekają ogromne brawa.
 
A co tam trzeba nas tu trochę pobudzić do działania bo inaczej będziemy tu przez zasiedzenie.
UWAGA UWAGA ogłaszam konkurs, pierwsze 3 kobitki, które 01.01.2021 zasypią nas pięknymi zdjęciami z II kreseczkami zostaną nagrodzone. Czeka niespodzianka 🙂, a na pozostałe czekają ogromne brawa.
Czyli wrazie co czekać z pokazaniem testu do 1.01😁
 
A co tam trzeba nas tu trochę pobudzić do działania bo inaczej będziemy tu przez zasiedzenie.
UWAGA UWAGA ogłaszam konkurs, pierwsze 3 kobitki, które 01.01.2021 zasypią nas pięknymi zdjęciami z II kreseczkami zostaną nagrodzone. Czeka niespodzianka [emoji846], a na pozostałe czekają ogromne brawa.

Może być owu? [emoji16]
 
Cześć dziewczyny 😉 u mnie dzisiaj 15 dc, już po owu, więc zaczynam oczekiwanie na termin @.
Odbiegając trochę od tematu starań, czy któraś z Was zna się na prawie pracy bądź temacie świadczeń? Chodzi w dużym skrócie o to, że dzisiaj okazało się, że mój pracodawca ma pewne problemy i w najgorszym wypadku będzie musiał zamknąć działalność. I teraz mam pytanie odnośnie tego jak to wygląda jeśli do zamknięcia działalności doszłoby podczas np L4 ciążowego? Czy mam dalej świadczenia? Jak wygląda kwestia urlopu macierzyńskiego?
 
reklama
Bądźmy uczciwe, badania wykonane 01.01.2021, przecież jak wyjdą pozytywne w święta nie wytrzymacie i się wcześniej pokażecie [emoji846].

Mi w zależności kiedy owu będzie przyjdzie testować w okolicy sylwestra chyba najpóźniej [emoji23] zrzeknę się wszelkich nagród za pozytywny test tego dnia [emoji23]
 
Do góry