reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Już, na pewno. Od razu 7 Ci tych torbieli wyrosło. Weź nie świruj, Hera, przyzywam Cię do pionu! ☝ Wszystko jest ok, z Tobą jest ok, z trojaczkami też ok. 🤭
Ja bym jednak trzymała się swojej wersji o ciąży mnogiej [emoji23] twój scenariusz w ogóle mi się nie podoba i mam nadzieję że wcale tak nie jest [emoji846]
Ty po prostu zrób test bo Ci tu żyć nie damy [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Testuje dopiero w niedzielę 🤷‍♀️ mówię Wam, że tam coś się dzieje I zaleje mnie okres niczym morze czerwone 🥴 objawy mam typowe przed okresem.
 
Właściwie to normalnie. Jedynie jedna pierś boli mnie wyraźnie przy dotykania, ale tam musiałam też w poprzednim cyklu chociaż wtedy ten ból był mniejszy. I ostatnio jakoś wiecznie mi jest zimno i najchętniej całe dnie bym pod kocem spędziła [emoji23] Zapewne tak ale wcale się nie dziwię bo dużo nas tu i nie łatwo wszystko zapamoetac, którą, co gdzie kiedy, w którym cyklu jest itd.
Póki co jeszcze się nie nakrecam i sama siebie próbuje sprowadzić na ziemię myślą że mój anty tg jest ponad 100% ponad normę więc może to utrudnić zajście w ciążę a z drugiej strony myśl że ginekolog widział owu i sam zasugerował zrobić betę za 10 dni jakoś tak sprawia że ta iskierka nadzieji jest. Szczerze powiem że do piątku jeszcze trochę czasu więc zobaczymy. Akurat ten tydzień mam nocki więc czas mi mega szybko leci i może w piątek po pracy pojadę.odrazu na betę [emoji848]
Potwierdzona owulacja była, działania były, więc szansa na pewno jest, przynajmniej wiesz jak policzyć ile dni po jesteś, nie dziwię Ci się, że chcesz zrobić w piątek, trzymam kciuki i czekamy na wynik.. a z tym podwyższonym anty tg kiedy masz wizytę u endo? Może i utrudnia, ale szansa na pewno jakaś jest...
 
No trojaczki to już chyba byłaby przesada [emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23] czytałam, że po borowinie takie cyrki mogą być bo się wszystko przygotowuje do oczyszczenia [emoji2368]
W sensie że mogą wystąpić takie bolesnosci i bardziej obfity po tym.okres ? A pisało coś jak długo to może trwać, tzn ile cykli?
Potwierdzona owulacja była, działania były, więc szansa na pewno jest, przynajmniej wiesz jak policzyć ile dni po jesteś, nie dziwię Ci się, że chcesz zrobić w piątek, trzymam kciuki i czekamy na wynik.. a z tym podwyższonym anty tg kiedy masz wizytę u endo? Może i utrudnia, ale szansa na pewno jakaś jest...
Tak wiem że są szanse i jakaś iskierka nadziei jest. Wizyta dopiero 12 grudnia więc tak czy inaczej będę już wiedziała czy się udało czy nie [emoji846]
 
reklama
Do góry