reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
W sensie że mogą wystąpić takie bolesnosci i bardziej obfity po tym.okres ? A pisało coś jak długo to może trwać, tzn ile cykli?Tak wiem że są szanse i jakaś iskierka nadziei jest. Wizyta dopiero 12 grudnia więc tak czy inaczej będę już wiedziała czy się udało czy nie [emoji846]
Dokładnie i w razie potrzeb wdroży Ci jakieś leczenie jeśli trzeba :D
 
A dlaczego tworzą się takie krwiaki? Ktoś wie?[emoji848]
Życzę Ci żeby szybko się wchłonął i żebyś w końcu mogła odetchnąć z ulgą [emoji173]
Nie wiadomo dlaczego one się robią. Ja już mam w drugiej ciąży więc pewnie predyspozycje jakieś mam. Ale często kobiety mają. Tylko nie zawsze te krwiaki krwawia.
 
Ja z łóżka wstaje tylko za potrzeba 😂 mąż mi kupił poduszkę dla kobiet w ciąży. Wysypiam się w końcu i plecy mnie nie bolą. Aż żałuję że nie kupiłam jej w poprzednich ciazach, bo na pewno nadają się nie tylko dla ciężarnych 😂
Super, że coś się wyjaśniło ❤️❤️❤️ niech tam rośnie zdrowo bo, że silny jest to już wszystkie wiemy 😁
 
reklama
W sensie że mogą wystąpić takie bolesnosci i bardziej obfity po tym.okres ? A pisało coś jak długo to może trwać, tzn ile cykli?Tak wiem że są szanse i jakaś iskierka nadziei jest. Wizyta dopiero 12 grudnia więc tak czy inaczej będę już wiedziała czy się udało czy nie [emoji846]
No właśnie nie specjalnie 🤷‍♀️ czytałam tylko, że w tym uzdrowisku położna zwracała uwagę na takie możliwości skurczy 😉
 
Do góry