reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Cześć Dziewczyny :) chciałam się przywitać, bo jestem nowa na forum :) staramy się od niedawna. Czy polecacie jakieś suplementy? Co sądzicie o femibion 0?
MI lekarz zalecił brać femibion 0, zestaw witamin, które mają po części przygotowywać organizm na ciąże. Ponoć to też wpływa na dobru rozwój dziecka, nie wiem na ile w tym prawdy, każda dziewczyna, która urodziła zdrowe dziecko bez problemów będzie wszystko zachwalać i witaminki i lekarza a tak narpawdę może to wcale nie tego zasługa tylko szczęścia
 
reklama
czesc
mam za soba kolejny niestety nieudany cykl staran po wczesniejszym poronieniu:( mam za krotka faze lutealna,w tym miesiacu chce wprowadzic ovarin bo wyczytalam,ze sie spawdza, stad moje pytanie co brac poza nim ?dotychczas biore tylko omegamed optima start.z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
Spróbuj castagnus dołączyć na 3 miesiące do ovarinu. Powinien ładnie cykl wyrównać 😉
 
czesc
mam za soba kolejny niestety nieudany cykl staran po wczesniejszym poronieniu:( mam za krotka faze lutealna,w tym miesiacu chce wprowadzic ovarin bo wyczytalam,ze sie spawdza, stad moje pytanie co brac poza nim ?dotychczas biore tylko omegamed optima start.z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
A lekarz nic nie zajęci ma regulację ostatniej fazy cyklu?
Mnie zalewa [emoji33] co wyjdę z domu to dostaje bóli jak na okres i nagle mam mokro, więc w panice mam nadzieję, że to nie ciotka, sprawdzam i tylko mleczny śluz [emoji3061]
To pewnie cudowna borowina tak działa [emoji28]
 
czesc
mam za soba kolejny niestety nieudany cykl staran po wczesniejszym poronieniu:( mam za krotka faze lutealna,w tym miesiacu chce wprowadzic ovarin bo wyczytalam,ze sie spawdza, stad moje pytanie co brac poza nim ?dotychczas biore tylko omegamed optima start.z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
Ile trwa twoja faza lutealna? [emoji848]
 
No jak tak zapowiada okres to się już go boję [emoji28] borowinę robiłam tylko do 11dc dziś 20dc także tam chyba jakieś złogi schodzą [emoji15][emoji6]
Nie wiem o jakim ty okresie w ogóle piszesz... jak Ci tam jajniki zaczęły pracować po borowinie to ja się nie zdziwię jak tu jakaś grubsza sprawa się szykuje i ciąża mnoga [emoji1787] a może to będę trojaczki albo jeszclepiej [emoji23][emoji23][emoji23][emoji1787][emoji1787]
 
Tylko, że ja już wiem, że coś jest nie tak z progesteronem prawdopodobnie. Wcześniej wydawało się, że wszystko ok jest, zrobiłam USG, cytologię i pozostało tylko działać. No ale widocznie coś tam jednak słabo jest z hormonami. Za dwa tygodnie dowiem się co na to lekarz, bo mam wizytę. Planuję iść już na nią z kompletem podstawowych badań. Kiedy zrobić prolaktynę, FSH i LH?
Mi kazała zrobić w 2-3 dc
 
reklama
Do góry