reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

8.1 w 7dpo i 4.7 w 9dpo.
O ile pierwszy gin uznała za ok, to drugi stwierdzila, że bardzo nisko spadł.
Nie znam się szczerze mówiąc ale faktycznie spadek spory. Ale to również by wskazywało że nie było owu jeśli dobrze rozumiem?
16 dc :) w niedziele pozytywny test owulacyjny i intesywne starania..i teraz ten najgorszy czas oczekiwania. Pije soczek ananasowy, biorę witaminki i w tym cyklu skorzystaliśmy z żelu fertil a może nam pomoże [emoji4]
3mam kciuki by się udało [emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Dzis zrobilam test z ciekawości.. wiem troche szybko bo to tylko 9 dzien po owulacji ale niestety wyszedl negatywny ...
Do @ jeszcze mam 4 dni :(
A jak u cb?
Mi też @ na 4.12 ale wątpię chodź w tym cyklu czułam chyba owulacje tak bolało po prawej stronie że byłam pewna że to to ale sprawdzać nie sprawdzałam... W tamtym cyklu od dnia owu do @ sucho itp a w tym jakieś anomalią raz zalalalo przez cały dzień kremowym gęstym śluzem a teraz sucho ale może przez to że gorączkowała 38 i 39st i Bole pleców ale to od przeprowdzek🙈 także okaże się...
 
U mnie też po owu trochę mlecznego śluzu a teraz sucho
Mi też @ na 4.12 ale wątpię chodź w tym cyklu czułam chyba owulacje tak bolało po prawej stronie że byłam pewna że to to ale sprawdzać nie sprawdzałam... W tamtym cyklu od dnia owu do @ sucho itp a w tym jakieś anomalią raz zalalalo przez cały dzień kremowym gęstym śluzem a teraz sucho ale może przez to że gorączkowała 38 i 39st i Bole pleców ale to od przeprowdzek[emoji85] także okaże się...
 
Gratulacje dzisiejszej osobie z II kreskami <3

@vanilia41 trzymam jeszcze kciuki za parę dni, może za wcześnie jeszcze i się uda i będzie piękny pozytywny teścik :D

@Lisa_ bardzo, bardzo trzymam kciuki i czekam na piątek i na betę 😘😘 Oby te wszystkie oznaki to było to, ale skoro Twoja intuicja też tak Ci mówi to musi być to...

Skoro ten grudzień zaczął się tak pozytywnie to może wszystkim się uda :D oby to był dobry znak :D
 
Lisa z tego co kojarzę na betę ma iść we wtorek 8 grudnia [emoji846]
A ja zastanawiam się czy iść piątek na betę, będzie 10dpo
Gratulacje dzisiejszej osobie z II kreskami
@vanilia41 trzymam jeszcze kciuki za parę dni, może za wcześnie jeszcze i się uda i będzie piękny pozytywny teścik :D

@Lisa_ bardzo, bardzo trzymam kciuki i czekam na piątek i na betę [emoji8][emoji8] Oby te wszystkie oznaki to było to, ale skoro Twoja intuicja też tak Ci mówi to musi być to...

Skoro ten grudzień zaczął się tak pozytywnie to może wszystkim się uda :D oby to był dobry znak :D
 
Lisa z tego co kojarzę na betę ma iść we wtorek 8 grudnia [emoji846]
A ja zastanawiam się czy iść piątek na betę, będzie 10dpo
To pewnie Was pomyliłam ze sobą 😅 Testy pewnie nie pokażą, bo to jest różnie, ale beta teoretycznie powinna już pokazać, chociaż może lepiej wytrzymać weekend i 13 dpo będzie najpewniej, tylko na pewno ciężko wytrzymać do tego czasu..
 
Nie znam się szczerze mówiąc ale faktycznie spadek spory. Ale to również by wskazywało że nie było owu jeśli dobrze rozumiem?3mam kciuki by się udało [emoji110][emoji110][emoji110]
Lekarka nic nie powiedziała w kwestii owulacji, skomentowała tylko, że ten wynik jej nie niepokoi. Powtarzałam w 9dpo przez plamienie, które zaczelo się wcześniej niż zwykle. Zobaczymy, co powie. Trochę upierdliwe te plamienia 🙈
 
A jak się czujesz?
Właściwie to normalnie. Jedynie jedna pierś boli mnie wyraźnie przy dotykania, ale tam musiałam też w poprzednim cyklu chociaż wtedy ten ból był mniejszy. I ostatnio jakoś wiecznie mi jest zimno i najchętniej całe dnie bym pod kocem spędziła [emoji23]
To pewnie Was pomyliłam ze sobą [emoji28] Testy pewnie nie pokażą, bo to jest różnie, ale beta teoretycznie powinna już pokazać, chociaż może lepiej wytrzymać weekend i 13 dpo będzie najpewniej, tylko na pewno ciężko wytrzymać do tego czasu..
Zapewne tak ale wcale się nie dziwię bo dużo nas tu i nie łatwo wszystko zapamoetac, którą, co gdzie kiedy, w którym cyklu jest itd.
Póki co jeszcze się nie nakrecam i sama siebie próbuje sprowadzić na ziemię myślą że mój anty tg jest ponad 100% ponad normę więc może to utrudnić zajście w ciążę a z drugiej strony myśl że ginekolog widział owu i sam zasugerował zrobić betę za 10 dni jakoś tak sprawia że ta iskierka nadzieji jest. Szczerze powiem że do piątku jeszcze trochę czasu więc zobaczymy. Akurat ten tydzień mam nocki więc czas mi mega szybko leci i może w piątek po pracy pojadę.odrazu na betę [emoji848]
 
reklama
czesc
mam za soba kolejny niestety nieudany cykl staran po wczesniejszym poronieniu:( mam za krotka faze lutealna,w tym miesiacu chce wprowadzic ovarin bo wyczytalam,ze sie spawdza, stad moje pytanie co brac poza nim ?dotychczas biore tylko omegamed optima start.z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
 
Do góry