reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja mam z mamą przyjacielskie kontakty wiec o poronieniu dowiedziała się od razu bardzo mnie wspierała. Lecz moja rodzina jest liczna wszyscy mają dzieci więc nie czuje takiego dopingu i wsparcia z ich strony. Tym bardziej, że partner ma już dziecko z poprzedniego związku. Także ze strony jego rodziny jak i mojej twierdzą, że jak nie będzie to trudno dziecko jest. Nie myśląc w ogóle o mnie i to jest przykre 😢
 
A jak u was dziewczyny, które cykle starań ruszyły?
U mnie piąty i właśnie dziś test owu w końcu wyszedł 😁 wieczorem będą przytulanki oby nie było za późno... Dobija mnie trochę ta wiadomość że komórka jest gotowa do zapłodnienia tylko 6 godzin 😔
IMG_20201201_091216.jpg
 
U mnie piąty i właśnie dziś test owu w końcu wyszedł [emoji16] wieczorem będą przytulanki oby nie było za późno... Dobija mnie trochę ta wiadomość że komórka jest gotowa do zapłodnienia tylko 6 godzin [emoji17] Zobacz załącznik 1208648
Mówiłam, że jesteś przed owu! Super![emoji3060] powiem Ci, że mnie to też mega stresuje. U mnie się (prawdopodobnie) owu zaczęła w nocy więc jeśli mieliśmy tylko 6 godzin to trochę marnie.
W okolicach owu były przytulanki codziennie czy co dwa dni próbujecie? [emoji6]
W tym cyklu obralismy taktykę co drugi dzień. Przytulanki były dzień przed owu i w dzień owu a potem dzień przerwy. Tak bardzo na luzie jest w tym cyklu. Dużo odpuscilismy psychicznie [emoji6]
 
reklama
Do góry