reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Teoretycznie szyjka unosi się wysoko do owulacji a później stopniowo się obniża i przed okresem jest nisko, ale wiadomo to tylko teoria i każda może być inna. U mnie w poprzednim cyklu szyjke badalam przed i w trakcie owulacji a później przez kilka dni nie bo zapomniała, dopiero kilka dni przed @ przypomniałam sobie o tym i była już bardzo nisko
Dziewczyny te które badają szyjke, mam pytanie może głupie, ale jak długo szyjka utrzymuje się bardzo wysoko.. Planuję mojego dziś dorwac ale obecnie jest w pracy i nie wiem o której będzie i nie wiem czy zdążę czy nie zdążę..
 
A może i tutaj siądę sobie 🤨 jestem już na grudniowych kreseczkach, a tu tez macie fajnie wiec pozwólcie ze dołączę 😅 Hej, jestem po poronieniu (marzec 8tc), obecnie zdecydowałam z chłopakiem ze nie będziemy naciskać, ale jeśli coś wyjdzie to na pewno będziemy się bardzo cieszyć ☺️ także trzymam mocno kciuki za wasze zdrowie i małych fasolek! 🤞🏻
 
reklama
A może i tutaj siądę sobie [emoji2955] jestem już na grudniowych kreseczkach, a tu tez macie fajnie wiec pozwólcie ze dołączę [emoji28] Hej, jestem po poronieniu (marzec 8tc), obecnie zdecydowałam z chłopakiem ze nie będziemy naciskać, ale jeśli coś wyjdzie to na pewno będziemy się bardzo cieszyć [emoji3526] także trzymam mocno kciuki za wasze zdrowie i małych fasolek! [emoji1695]
Hej witaj, zapraszamy [emoji847] przykro mi z powodu twojej straty, kiedyś gdzieś przeczytałam, że stracone dzieciątko nie umiera, ono po prostu zmienia datę swoich narodzin[emoji173] Także życzę żeby szybko się udało[emoji173]
 
Do góry