reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny te które badają szyjke, mam pytanie może głupie, ale jak długo szyjka utrzymuje się bardzo wysoko.. Planuję mojego dziś dorwac ale obecnie jest w pracy i nie wiem o której będzie i nie wiem czy zdążę czy nie zdążę..
To zależy. U mnie były cykle że po kilku godzinach już się zmieniała. Mąż nie zdążył z pracy wrócić. W owulacje tak ciężko się wstrzelic 🙈 jak zaczynałam starania to myślałam że to będzie pyk i już 😂

@Lisa_ ja brałam dhupaston po poronieniu. I udało mi się zajść w ciążę. Już teraz nie pamiętam jak go brałam. Ale chyba lekarz kazal mi brać od połowy cyklu aż do miesiączki. A jeśli by miesiączka nie przyszła to kontynuować branie. No i u mnie nie przyszła 😉 a mój syn a prawie 13 lat i dziś zauważyłam że przechodzi mutacje 😂
 
To zależy. U mnie były cykle że po kilku godzinach już się zmieniała. Mąż nie zdążył z pracy wrócić. W owulacje tak ciężko się wstrzelic 🙈 jak zaczynałam starania to myślałam że to będzie pyk i już 😂

@Lisa_ ja brałam dhupaston po poronieniu. I udało mi się zajść w ciążę. Już teraz nie pamiętam jak go brałam. Ale chyba lekarz kazal mi brać od połowy cyklu aż do miesiączki. A jeśli by miesiączka nie przyszła to kontynuować branie. No i u mnie nie przyszła 😉 a mój syn a prawie 13 lat i dziś zauważyłam że przechodzi mutacje 😂
Aha. Bo u mnie od rana uniósła się mega wysoko..
A rano dziecko nam przeszkodziło.. 😢😢
Może zdąży dziś jeszcze.. Ale wczoraj rano było także mam nadzieję że żołnierzyki dały radę..
 
Hej hej kobietki [emoji3059]
Mam pytanie odnośnie duphastonu.
Po ponad roku bezowocnych starań , ginekolog przepisał mi duohaston. Miałam go brać od 14 DC przez 10 dni, jednak sądząc po testach owulacyjnych wzięłam go dopiero w 19 DC, ponieważ w 17 DC wyszedł test pozytywny.
Jednak jakie było moje zdziwienie gdy w 20 dc test owulacyjny znowu wyszedł pozytywnie i to bardziej pozytywnie niż ten z 17 DC( druga kreska jeszcze wyraźniejsza). Duphaston mam brać po 1 tabletce dziennie. Moje pytanie brzmi czy mógł on zablokować owulację (brany e takiej dawce) , jeśli owulacja przypadła na 20dc ? Już znowu zaczyna tracić nadzieję na fasolkę :(. Może ktoś był w podobnej sytuacji i jednak doszło do owulacji i ciąży, bądź wręcz przeciwnie?

Gdzieś czytałam ze zbyt szybko przyjęty progesteron może zablokować owulacje, ALE nie wiem czy dotyczyło to tylko luteiny czy ogólnie [emoji2368]
 
Dziewczyny te które badają szyjke, mam pytanie może głupie, ale jak długo szyjka utrzymuje się bardzo wysoko.. Planuję mojego dziś dorwac ale obecnie jest w pracy i nie wiem o której będzie i nie wiem czy zdążę czy nie zdążę..

Wydaje mi się ze [mention]Anio0lek [/mention] bada [emoji848]
 
reklama
Dziewczyny te które badają szyjke, mam pytanie może głupie, ale jak długo szyjka utrzymuje się bardzo wysoko.. Planuję mojego dziś dorwac ale obecnie jest w pracy i nie wiem o której będzie i nie wiem czy zdążę czy nie zdążę..
U mnie zeszła dopiero wczoraj na dół ( dzień przed @ ) tak to była wysoko [emoji1787]
 
Do góry