reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

z tym czekaniem to nie jest taka prosta sprawa. Cześć lekarzy zaleca odczekać, ale prawda jest taka ze o ile nie była to pozamaciczna czy ciąża zaśniadowa to czekanie nie jest całkowicie koniecznie i spotkałam się już z opiniami, że im szybciej tym lepiej i większa szansa że się szybciej uda.
Wiadomo, każda ciąża jest inna, jeśli lekarz dał zielone światło, to nie ma co czekać
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Z mężem staramy się już od 9 cykli. Zastanawiam się nad zrobieniem sobie różnych badań. Będę w laboratorium 9dpo i myślałam zrobić:
THS
Progesteron
Prolaktynę
FSH
Testosteron
Estradiol

Co o tym myślicie?
 
Po moim poronieniu w 7tc usłyszałam od mojej pani ginekolog, której ufam, że moja macica bardzo szybko się oczyściła w związku z tym z biologicznego punktu widzenia nie ma żadnych przeciwskazań żebym zaczęła się starać od razu. Zatem wnioskuję, że wiele zależy czy doszło do poronienia samoistnie, czy było łyżeczkowanie, jak szybko się regenerujemy itp
Pozwoliła. Nie wiem od czego to zależy [emoji2368]
 
Przepraszam ze tak wtrącę ale nienawidzę mojej pracy i szefa ktory zmusza mnie do pracy po godzinach. Za darmo oczywiscie. Tak liczylam na to ze zajde w ciaze i strzele mu w ryj L4... Masakra jak ja mam juz dosc na dzisiaj :((( Ju zdazyl zadzwonic i wytracic mnie z rownowagi. Musialam sie wyzalic.
 
Przepraszam ze tak wtrącę ale nienawidzę mojej pracy i szefa ktory zmusza mnie do pracy po godzinach. Za darmo oczywiscie. Tak liczylam na to ze zajde w ciaze i strzele mu w ryj L4... Masakra jak ja mam juz dosc na dzisiaj :((( Ju zdazyl zadzwonic i wytracic mnie z rownowagi. Musialam sie wyzalic.
Współczuję 😔 ale wiesz, że to jest niezgodne z prawem? Szef ma obowiązek płacić Ci za nadgodziny, rozmawiałaś z nim?
 
Przepraszam ze tak wtrącę ale nienawidzę mojej pracy i szefa ktory zmusza mnie do pracy po godzinach. Za darmo oczywiscie. Tak liczylam na to ze zajde w ciaze i strzele mu w ryj L4... Masakra jak ja mam juz dosc na dzisiaj :((( Ju zdazyl zadzwonic i wytracic mnie z rownowagi. Musialam sie wyzalic.
Uwierz mi ,ze wiem coś na ten temat. w poprzedniej pracy tak miałam.... Tylko,że ja jestem ''wyszczekana'' . On Cię wykorzystuje w ten sposób ...
 
reklama
Do góry