reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja mam tylko jedna tabletkę na noc i mi się nie rozpuszcza całkiem. Też mam dużo sluzu, praktycznie cały czas wrażenie że mam mokro w majtkach a te dziady się nie rozpuszczają.
Dopiero o 16 będę mogła jechać na beta hcg. Do tego czasu chyba zwariuje. Brzuch boli jak na ciążę ale skoro już na przyjść okres to może to na okres 🙈

Dobrze ze jest to forum, można z Wami razem czekać na testy i dużo się dowiedzieć :-)
@Silence85 jak nocka w szpitalu? Wyjaśniła się sprawa z izolacją? 🙂
@madziejkaa359 widać piękne dwie kreski! Nie trzeba się przyglądać z lupą jak u mnie w piątek haha To czekamy na beta hcg. Wiesz ze nie musisz być na czczo? ;-)
A nie wiem co z tą izolacja. A nocka minęła spokojnie. I nadal trwa. Budzę się tylko na posiłki i leki 😂 siostra ma mi przywieźć dziś kawę. Bo mam dość tego spania 😂
 
reklama
No w szpitalach karmią tragicznie. Właśnie leżę i też mam jedzenie dostarczane przez męża, bo nie dość, że koszmarne to jeszcze żadna to dieta cukrzycowa. Dostałam np. barszcz czerwony z nasypana kupką cukru w środku i margaryna do wszystkiego. Już pomijam śmierdzące mięso, bo nie wszędzie tak jest. I zauważyłam, że wszyscy posilają się z zewnątrz, pomimo że teraz w dobie braku odwiedzin jest to utrudnione. Wychodzą chyba z założenia, że taka szkoła przetrwania leczy. 😀

naomi89 w takim razie kciuki i wstępne gratulacje. 😀
 
Dziewczyny, mam do Was pytanie z tych głupich 🙈 Bo robicie testy owulacyjne, więc się dobrze orientujecie kiedy dokładnie macie owulację. Ile czasu przed owulacją zaczyna Wam się śluz płodny? I jak jest owulacja to od razu znika po owulacji czy np jeszcze się utrzymuje jakiś czas? Jaki?
 
ale to znaczy,ze co miesiąc mam sprawdzać czy owy była czy poprószy co jakiś czas?

Nie sadze żeby była potrzeba cały czas co miesiąc. Ja sprawdzałam 3 cykle żeby zobaczyć czy mam owu + jakieś monitoringi miałam planowane lub z przypadku przy wizycie [emoji16] Niemniej nawet u zdrowych kobiet czasem może się zdarzyć cykl bezowulacyjny.
 
Dziewczyny, mam do Was pytanie z tych głupich [emoji85] Bo robicie testy owulacyjne, więc się dobrze orientujecie kiedy dokładnie macie owulację. Ile czasu przed owulacją zaczyna Wam się śluz płodny? I jak jest owulacja to od razu znika po owulacji czy np jeszcze się utrzymuje jakiś czas? Jaki?

Ja na zewnątrz w ogóle nie obserwuje śluzu płodnego [emoji2368] ale w środku jest [emoji16] kiedy to nie wiem, bo nie badam.
 
reklama
Dziewczyny, mam do Was pytanie z tych głupich 🙈 Bo robicie testy owulacyjne, więc się dobrze orientujecie kiedy dokładnie macie owulację. Ile czasu przed owulacją zaczyna Wam się śluz płodny? I jak jest owulacja to od razu znika po owulacji czy np jeszcze się utrzymuje jakiś czas? Jaki?
U mnie to jest tak: najpierw jest ślisko, potem 2-3 dni jak białko jajka, potem ślisko i potem robi się kremowy, tak 2-3 dni po owu
 
Do góry