reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

@naomi89 kiedy będziesz test powtarzała ? 🥰 i od razu powiedz jakiej firmy test masz ?:)
Dzięki dziewczyny, zobaczymy jak to bedzie, jak nie przyjdzie okres to powtorze w środe. Ten test to 10, wiec czuły, stad wiadomo jak ma być pozytywny to chciałam zobaczyć wyrazne kreski... 93kora nie mieszkam w Polsce, a testy mam z lokalnej apteki
 
reklama
Dzięki dziewczyny, zobaczymy jak to bedzie, jak nie przyjdzie okres to powtorze w środe. Ten test to 10, wiec czuły, stad wiadomo jak ma być pozytywny to chciałam zobaczyć wyrazne kreski... 93kora nie mieszkam w Polsce, a testy mam z lokalnej apteki
Ok to poczekam i wtedy ci pogratuluje ale jak na moje to się udalo[emoji3059][emoji173] niepotrzebny był ten smutek rano![emoji847][emoji3059][emoji7][emoji173]
 
oczywiście,że przebija jak każdej z Nas [emoji23] ja mam cień cienia mgły na żywo ale dobrze może być to kreska testowa :). J wróci to pojedziemy do rossmanna po bobo testy bo mam dzisiaj takiego lenia, że jedynie listy odebrałam od listonosza :D
Na moich testach zawsze ta biel tak wali po oczach, że dostaje oczopląsu i potem na każdym swoim teście widzę wyimaginowaną drugą kreskę[emoji2358] ale niestety widzę ją tylko oczami swojej wyobrazni [emoji23] mam nadzieję, że u Ciebie kreska okaże się prawdziwa[emoji1695]
 
Ok to poczekam i wtedy ci pogratuluje ale jak na moje to się udalo[emoji3059][emoji173] niepotrzebny był ten smutek rano![emoji847][emoji3059][emoji7][emoji173]
Już mi troche przeszło, nic innego niż nadzieja mi nie pozostało. Czas szybko leci, kilka dni i bedzie wiadomo, na czym stoję.
 
Na moich testach zawsze ta biel tak wali po oczach, że dostaje oczopląsu i potem na każdym swoim teście widzę wyimaginowaną drugą kreskę[emoji2358] ale niestety widzę ją tylko oczami swojej wyobrazni [emoji23] mam nadzieję, że u Ciebie kreska okaże się prawdziwa[emoji1695]
Oo to witam w klubie hehe 😝 . Jak nie będzie jej teraz to będzie w grudniu 💪💪
 
reklama
Do góry