reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Wiesz, ta tabletka w całości się nie wchłania, No bo jak [emoji16] globulki na infekcje tez się rozpuszczają, składniki wchłaniają, a cała struktura tworząca globulke po prostu wychodzi tak jak weszła [emoji16]
To brzmi logicznie! Dziękuję ❤ A ja tyle stresu miałam że na marne ta tabletki idą 🙈

Dzięki!! Wlasnie wiem i chyba jednak nie wytrzymam do jutra [emoji51] czy Ty się czegoś dopatrzyłas u siebie i tez mogłabym pogratulować? Przepraszam ze tak bezpośrednio pytam, ale chwile mnie tu nie było i mam sporo do nadrobienia
U mnie dziwna sprawa bo robiłam test i wyszedł dwa razy (w piątek i sobotę) cień drugiej kreski. W piątek byłam na beta hcg i wyszło 0.2 🙈 Ale w moim laboratorium jak nie ma ciąży to jest <0.100 . Do miesiączki było jeszcze kilka dni, mam 28-31 cykle a to był 25 dc. Z synem rok temu miałam taką samą sytuację i też w piątek robilam i było 0.2 a w poniedziałek 2.4 potem w środę już 36 także mam cichą nadzieje że bedzie powtórka z rozrywki. Dopiero jak mąż wróci dziś z pracy to będę mogła pojechać na badanie ponowne betbeta hcg. To moja czwarta ciąża, mam dwoje małych dzieci :-)
 
@Katrinaka masz mój z dzisiaj teścik :) . Oczywiście ja na nim widzę cień mgły 😂😂😂
2020-11-23 13.03.42.jpg
 
To brzmi logicznie! Dziękuję [emoji173] A ja tyle stresu miałam że na marne ta tabletki idą [emoji85]


U mnie dziwna sprawa bo robiłam test i wyszedł dwa razy (w piątek i sobotę) cień drugiej kreski. W piątek byłam na beta hcg i wyszło 0.2 [emoji85] Ale w moim laboratorium jak nie ma ciąży to jest QUOTE]Ja juz wlasnie po badaniu, beta 21.7, ciekawa jestem jak bedzie u Ciebie![emoji16]
 
To brzmi logicznie! Dziękuję [emoji173] A ja tyle stresu miałam że na marne ta tabletki idą [emoji85]


U mnie dziwna sprawa bo robiłam test i wyszedł dwa razy (w piątek i sobotę) cień drugiej kreski. W piątek byłam na beta hcg i wyszło 0.2 [emoji85] Ale w moim laboratorium jak nie ma ciąży to jest QUOTE]Nie wiem czemu ostatni komentarz dodal się pusty:/ napisałam ze jestem już po i ciekawi mnie co wyjdzie u Ciebie :D :)
 
reklama
Do góry