reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Oznacz bete i będziesz miała święty spokój :D . choć nakręcanie się działa jak placebo wiem to z własnej autopsji-okres spóźniał się 41 dni testy białe na bete nie chciałam iść. Odpuściłam w głowie i za 2 dni przyszła @ :) , no ale życzę Ci z całego serca II kresek ![emoji3059]
Tylko, że ja się kompletnie nie nastawiałam w tym cyklu, bo prog miałam niski @Carry88 mnie na ziemię już 8dpo sprowadziła, do tego standardowo 12dpo spadła temperatura, więc już byłam gotowa na @ a tu takie buty.... Chyba faktycznie w pon na betę i będzie wszystko jasne [emoji846] wiem, że ciąży nie ma, tylko się wściekam, bo miałam już mieć 2/3 dzień, zaraz miała się kończyć @ i na nowo się starać a teraz nie wiem co się dzieje...
Albo może pójdę po inny test, bo mam tylko te co do owulacyjnych były dodawane gratis...
 
A jaki miałaś progesteron??
Tylko, że ja się kompletnie nie nastawiałam w tym cyklu, bo prog miałam niski @Carry88 mnie na ziemię już 8dpo sprowadziła, do tego standardowo 12dpo spadła temperatura, więc już byłam gotowa na @ a tu takie buty.... Chyba faktycznie w pon na betę i będzie wszystko jasne [emoji846] wiem, że ciąży nie ma, tylko się wściekam, bo miałam już mieć 2/3 dzień, zaraz miała się kończyć @ i na nowo się starać a teraz nie wiem co się dzieje...
Albo może pójdę po inny test, bo mam tylko te co do owulacyjnych były dodawane gratis...
 
Tylko, że ja się kompletnie nie nastawiałam w tym cyklu, bo prog miałam niski @Carry88 mnie na ziemię już 8dpo sprowadziła, do tego standardowo 12dpo spadła temperatura, więc już byłam gotowa na @ a tu takie buty.... Chyba faktycznie w pon na betę i będzie wszystko jasne [emoji846] wiem, że ciąży nie ma, tylko się wściekam, bo miałam już mieć 2/3 dzień, zaraz miała się kończyć @ i na nowo się starać a teraz nie wiem co się dzieje...
Albo może pójdę po inny test, bo mam tylko te co do owulacyjnych były dodawane gratis...
no kup czuły test 10 i będziesz wiedziała na czym stoisz bo po terminie powinna być już coś widać :) ale z 2 strony jak próg był niski ;o no nie wiem. Każdy organizm jest inny. Może do ginekologa zadzwoń w poniedziałek jeszcze ? Luteine da i tyle, jak ma być ciąża to podtrzyma a jak nie to wywoła okres :)
 
A jaki miałaś progesteron??
6.52 w 7 lub 8 dpo, zależy według której apki...
4 i 5.11 miałam śluz jak białko jajka, wysoko, miękką i otwartą szyjkę i 6 skoczyła temp o 0.15, ale mierzyłam godzinę wcześniej niż zwykle. Test owu żaden nie wyszedł pozytywny, jeden był prawie-prawie, a następnego dnia już i rano i wieczorem jaśniejszy...
Screenshot_20201113-151446_Drive.jpeg
 
Ja co prawda nie używam ff, ale mierze temp. i jakby co, to służe wykresem :) dziś 23 dc 8/10 dpo w zależności od apki

Ale właśnie mi o ta konkretna aplikacje chodzi [emoji16] bo mi się dziwnie zachowuje w porównaniu do pozostałych [emoji16]

A swoją droga jak u Ciebie wykresik? Nadzieje na ten cykl są? Jak samopoczucie?
 
Szczerze mówiac nie wiem, na co liczyć, w tym miesiacu góry i doliny na wykresie. Temperatura wzrosła dwa razy, stad nie jestem do końca pewna, w którym dniu była owulacja. Okres spodziewany w środe/czwartek, póki co to tylko mam piersi ciężkie, poza tym nic sie nie dzieje :) a Ty masz jakieś plany na testowanie czy czekasz grzecznie?🙂
 
Hej dziewczyny,
Mam mega dziwny cykl w tym miesiącu. Według mikroskopu owulacyjnego i testów owu, owulacje miałam w 13 dc, chociaż cykle mam 34,35 dniowe. Po 6 dniach od owu miałam 2 maleńkie plamki krwi na bieliźnie. Po 4 dniach od plamek pobiegłam na bete, wynik 4,0 czyli teoretycznie nie ciaza. Ale do misieczki zostało jeszcze 8-9 dni. Myślicie ze może coś z tego być? Nie chce się nastawiać ale tak bardzo chciałabym żeby się udało:(
 
reklama
Ja powiem tyle, że jak sie człowiek zacznie starać o dziecko, to organizm wariuje i różne dziwne rzeczy się dzieja. Poczekaj na termin spodziewanej miesiaczki, nie przyjdzie to wtedy rób test. Ja jestem przeciwna bieganiu na bete za kazdym razem, jak nam coś wpadnie do głowy.
 
Do góry