reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Chyba nie ogarniam tych testów owulacyjnych, ale to dopiero pierwsze dni z nimi. Wczoraj rano miałam wyraźną kreskę testową, ale nie była aż tak mocna jak kontrolna. Powtórzyłam test o 15:00 i 20:00 i to samo było. To był 10 dc. Dzisiaj o 11:00 kreska słabsza niż wczoraj, o 16:00 jeszcze bardziej i o 20:00 jakby mocniejsza delikatnie. Myślicie, że wczoraj był peak czy mam dalej robić testy?
Trochę nie ma temat, ale dla mnie te testy to w ogóle jakieś takie inne. W poprzednim cyklu miałam te z allegro ale różowe. Ładnie mi pokazały peak a teraz zamówiłam druga turę od tego samego sprzedawcy, ze świadomością, że przyjdą takie same a tu przyszły te niebieskie. Zrobiłam w czasie miesiączki, żeby tako sprawdzić. Nie dość że małe, chude to i jeszcze kontrolna nie jest tak intensywna jak ta z różowych. Się obawiam, że testowa może nie wyjść mocna i przegapię ten moment
 
reklama
Kupiłam test 😄 Nie zrobiłam. Boję się dwóch kresek. I boję się jednej.

Nie mówiłam Wam ale miałam urodziny w listopadzie a za tydzień ma mój TZ. Gdzieś tu padła teoria, że ciąża w miesiącu urodzin to jakaś norma 🤔

Nie mogę zrobić testu bo ja zaraz na drugi dzień po jego zrobieniu mam mdłości a bardzo, bardzo nie chcę. Zrobię za 9 miesięcy 😂 Na porodówce. Położna chyba nie będzie miała nic przeciwko 😂

@coca to nie umowa, to cyrograf 😄
Koniecznie rób i Nam pokazuj 😁
 
Trochę nie ma temat, ale dla mnie te testy to w ogóle jakieś takie inne. W poprzednim cyklu miałam te z allegro ale różowe. Ładnie mi pokazały peak a teraz zamówiłam druga turę od tego samego sprzedawcy, ze świadomością, że przyjdą takie same a tu przyszły te niebieskie. Zrobiłam w czasie miesiączki, żeby tako sprawdzić. Nie dość że małe, chude to i jeszcze kontrolna nie jest tak intensywna jak ta z różowych. Się obawiam, że testowa może nie wyjść mocna i przegapię ten moment
Nie wiem czy małe i czy kontrola jest jasna, bo nie mam do czego porównać 😕 Ale myślałam, że ten peak będzie bardziej jednoznaczny. Zrobię jeszcze przez kilka dni i zobaczę, czy lepiej będzie. Nie wiem kiedy mam owulację, ale wychodziłoby, że gdzieś koło 12 DC, bo mam 26 dniowe najczęściej. Znalazłam swoje USG sprzed 7 lat z 16 dc i tam pęcherzyk miał 21 mm. Ale od tamtej pory dużo mogło się zmienić, a ja przez ten czas nie miałam więcej USG w okolicach owulacji.
 
2x1 znaczy że rano i wieczorem :)
Mam małe pytanie. Mam przepisany teraz 2x1 letrozol od 2-6dc, czy mam brać dwie tabletki rano czy rozłożyć rano i wieczór? Do tego mam miovelie nac 2x1 i metformine 2x1 [emoji3526][emoji3526][emoji3526] I miovelie i metformine rozdzielam na rano i wieczór [emoji3] czy letrozol tez najlepiej?? Czy nie ma znaczenia?
Mój gin wręcz zalecał mi brać wiesiołka od 6 dc do owulacji.
Dziewczyny a czy olej z wiesiołka można brać od połowy cyklu? Dziś mam 6dc i się zastanawiam czy brać czy nie. Na innej stronie piszą, że trzeba od 1dc
 
Porównuje właśnie moje rachunki za badanie beta hcg. Uwaga :
dziś Za pobranie 10zl a beta hcg 31.35zl
Rok temu w lipcu Pobranie 3.30zl a beta 26.60zl 🙈
W ciągu roku takie różnice? Za chwilę moje oszczędności nie będą nic warte jak takie ceny a pensje stoją 🙊 Już mnie chyba nie stać na prowadzenie ciazy prywatnie 😕
 
reklama
Kupiłam test [emoji1] Nie zrobiłam. Boję się dwóch kresek. I boję się jednej.

Nie mówiłam Wam ale miałam urodziny w listopadzie a za tydzień ma mój TZ. Gdzieś tu padła teoria, że ciąża w miesiącu urodzin to jakaś norma [emoji848]

Nie mogę zrobić testu bo ja zaraz na drugi dzień po jego zrobieniu mam mdłości a bardzo, bardzo nie chcę. Zrobię za 9 miesięcy [emoji23] Na porodówce. Położna chyba nie będzie miała nic przeciwko [emoji23]

@coca to nie umowa, to cyrograf [emoji1]

Dawaj test [emoji16][emoji16][emoji16][emoji110][emoji110]
 
Do góry