reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziękuję , nie nakręcam się ale nadzieja jest [emoji12] Ja biorę luteine bo w lipcu poronilam ciążę, był już widoczny zarodek ale serduszka nie doczekalam. Dostałam krwawienia i we wtorek na USG był dzidziuś a następnego dnia już nic. Nie badałam wtedy poziomu progesteronu. Lekarz zalecił odczekać 3 cykle więc teraz dostaliśmy zielone światło :-)



Jestem tu od niedawna, jak wyszło Ci 2.3 to byłaś w ciazy czy błąd pomiaru?

Tez bym miała nadzieje [emoji6] oby w poniedziałek już wyszło wszystko czytelne i jednoznaczne [emoji3590][emoji110]
 
Tak dostałam wtedy.
Ale 4 lata temu jak się starałam 1.5 roku i robiłam betę dość często to zawsze było poniżej 1.2, więc nie wiadomo co to było [emoji4]
Będziesz powtarzała jutro test?
Jutro nie, poczekam do poniedziałku :-)
Ja dostałam krwawienia w lipcu w ciazy to lekarz mi powiedział że może mi dać duphaston na podtrzymanie ale natura wie co robi. Było to dla mnie okrutne ale teraz myślę że widocznie tak miało być. Wzięłam oczywiście wtedy ten duphaston ale niestety nie pomógł bo następnego dnia już nie było zarodka. Wg om był to 8 tydzień a wg USG 6
 
Dziękuję , nie nakręcam się ale nadzieja jest [emoji12] Ja biorę luteine bo w lipcu poronilam ciążę, był już widoczny zarodek ale serduszka nie doczekalam. Dostałam krwawienia i we wtorek na USG był dzidziuś a następnego dnia już nic. Nie badałam wtedy poziomu progesteronu. Lekarz zalecił odczekać 3 cykle więc teraz dostaliśmy zielone światło :-)



Jestem tu od niedawna, jak wyszło Ci 2.3 to byłaś w ciazy czy błąd pomiaru?
Trzymam mocno kciuki żeby to było TO i tym razem żeby było wszystko dobrze przez całe 9 miesięcy[emoji1695][emoji1695][emoji173]
 
reklama
Kupiłam test 😄 Nie zrobiłam. Boję się dwóch kresek. I boję się jednej.

Nie mówiłam Wam ale miałam urodziny w listopadzie a za tydzień ma mój TZ. Gdzieś tu padła teoria, że ciąża w miesiącu urodzin to jakaś norma 🤔

Nie mogę zrobić testu bo ja zaraz na drugi dzień po jego zrobieniu mam mdłości a bardzo, bardzo nie chcę. Zrobię za 9 miesięcy 😂 Na porodówce. Położna chyba nie będzie miała nic przeciwko 😂

@coca to nie umowa, to cyrograf 😄
 
Do góry