reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Chciałam się już witać w 1dc (mimo, że powinien być jutro) a tu nagle cisza [emoji55] w nocy leciutko różowo, rano jeszcze lżej ale też podbarwione, gdzie jak mam plamienia przed to raczej kawa z mlekiem, 2h temu już trochę żywej krwi, byłam przekonana, że się rozkręca, a teraz znowu czysto [emoji15] I teraz nie wiem co o tym myśleć... Ten listopad naprawdę dziwny...
 
reklama
Chciałam się już witać w 1dc (mimo, że powinien być jutro) a tu nagle cisza [emoji55] w nocy leciutko różowo, rano jeszcze lżej ale też podbarwione, gdzie jak mam plamienia przed to raczej kawa z mlekiem, 2h temu już trochę żywej krwi, byłam przekonana, że się rozkręca, a teraz znowu czysto [emoji15] I teraz nie wiem co o tym myśleć... Ten listopad naprawdę dziwny...
jak już napisałaś to wiesz,że my będziemy namawiały Cię do testów więc na co czekasz ?:D
 
Nie ma co czekać na gwiazdkę z nieba ja zdecydowanie wolę szczęściu pomoc i sama sobie po nią sięgnąć 😉 przynajmniej będę wiedzieć na czym stoję, o hormony tarczycy się nie martwię bo jestem pod kontrolą endo i biorę tabletki, witaminy zbadam w sumie z ciekawości czy suplementy które biorę działają i czy nie mam jeszcze jakiś niedoborów 😉 a hormony typu lf, fsh, AMH chcę zbadać żeby moja ginekolog miała lepszy obraz mojego organizmu i mi powiedziała co dalej robić 😊
Ja też tak wolę, dlatego co cykl to robimy jakieś badania, żeby nie robić wszystkiego na raz bo to koszta są 🙄 a tak.sobie rozkładamy na raty i jakoś idzie :) teraz najdroższa rzecz czyli badanie drożności jajowodów...
 
Ja też tak wolę, dlatego co cykl to robimy jakieś badania, żeby nie robić wszystkiego na raz bo to koszta są 🙄 a tak.sobie rozkładamy na raty i jakoś idzie :) teraz najdroższa rzecz czyli badanie drożności jajowodów...
Tak najlepiej 😊 u Nas też co miesiąc jakieś badania, lekarze, najczęściej to dentyści ostatnio 🙄 a jaki jest koszt tego badania drożności jajowodów?
 
I chyba bardziej będę przerażona jak wynik wskaże mniej niż 5, i wtedy to dopiero się zacznie, że wynik skacze mi w jeden dzień, a później spada i tak w kółko. Ja nie wiem w ogóle czy to jest możliwe.
Tak z ciekawości czytałam jak lekarze pisali o markerach beta hcg jako sprawdzanie czy jest rak i nie skacze beta tak drastycznie, tylko się podnosi. Chyba, że po okresie mi się tak dzieje. Chco ten okres był naprawdę dziwny. 3 dni krwawienia, a później 3 dni plamień z czego 6 dni powinnam mieć normalnie okres. I dzisiaj rano żywa krew, później plamienie z przezroczystym śluzem. Dużo śluzu, nigdy tak nie miałam z tego co pamiętam.
może odblukują serwery czy co tam bo nie pamiętam co czytałam już :). Dalej jest jakiś błą na stronie ?
 
reklama
Do góry