reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Witam serdecznie wszystkie Staraczki! Miłego dnia. 🙃 Ktoś dziś testuje?
Wg kalendarzyka od dziś mam dni płodne 🤩, więc ostro działamy. Myślicie, że lepiej co dwa dni czy codziennie? Czytałam, że z jednej strony lepiej co dwa dni, bo wtedy nasienie jest silniejsze, a z drugiej, że lepiej codziennie, bo większa szansa trafić w okienko. Jak uważacie? 🧐
Hej 😉 ja też słyszałam o tych dwuch wersjach, a że my działaliśmy z reguły co 2/3 dni. Więc teraz dla odmiany w terminie owu codziennie. 😁 I zobaczymy czy coś z tego będzie 😊😁
 
reklama
Kurcze, czyli nie ma chyba reguły. Jednym się uda tak, innym siak. [emoji854]
Ale oczywiście na to nie ma reguły czy co dwa dni czy codziennie, najlepiej to kochać się jeśli się ma na to ochotę a nie z zmusu bo to dziś i trzeba. Jednym uda się gdy serduszkują codziennie / co dwa dni a niektórym nawet jeden raz i może zaowocować. [emoji4]
Dokładnie, nie ma reguły dlatego nie warto sobie fundowac niepotrzebnych problemów w sypialni [emoji6]
 
reklama
Do góry