reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Chyba ten listopad jest jakiś pokręcony, że tyle nas czeka na @ albo druga kreskę, a nie ma ani jednego ani drugiego 😢
Chłop mnie ukochał, łzy otarł obiecał ze teraz będzie się starał jeszcze bardziej 😎
Czytałam o tym korzeniu maca. Stwierdził nawet że może brać , więc pytanie do Was. Brać czy nie brać?
Ale jest przekochany. Mój tez obiecał bardziej się starać. I tez już 3 dni spóźnia mi się @ a testy z jedna kreska, nawet te osławione zła sława Pinki 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Tak wiem, że to plemniki też mają duży wpływ na poczęcie dziecka ale dopóki ich nie zbada to nie będziemy tego wiedzieć czy to one czy coś innego. Najpierw ja zbadam siebie a jak będzie wszystko ok to będziemy szukać dalej co może być nie tak
Tez najpierw badałam siebie, pieniędzy trochę poszło ale w sumie nie żałuję, bo wiem że wszystko jest ok, trochę slabe wyniki nasienia wyszły a u mnie została drożność do zrobienia ale muszę się do gina dostać choć teraz na koniec roku ciężko😒
 
Ehh.. to musi być piękne uczucie, napewno kiedyś tego doświadczymy :)
Wiesz ile wynosi Twoja?
Oby [emoji3590] moja bez luteiny ma 12, teraz ją nieco wydłużymy...

ja jak robiłam ponad 4 lata temu to od razu miałam tak grube, tłuste krechy, że ślepy by nie przeoczył. [emoji23] mam pamiątkowe zdjęcie :) nawet ślepy by nie miał wątpliwości :D
No i TO się nazywa pozytywny test! [emoji16][emoji122]

Będę twarda jak @coca [emoji23] Zresztą na przestrzeni ostatnich lat tyle razy biegłam po test z histerią lub nadzieją [emoji16] że mi się nie chce. Pewnie @ przyjdzie.

Ale powiem Wam, że w tym miesiącu to miałam taką ochotę na czerwone wino jak nigdy. Zresztą ja mam alkoholowe dzieci. Albo miałam fazę na piwo, albo na amarulę [emoji738] a teraz na wino. Jestę patolę [emoji16]
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
ja jak robiłam ponad 4 lata temu to od razu miałam tak grube, tłuste krechy, że ślepy by nie przeoczył. 😂 mam pamiątkowe zdjęcie :) nawet ślepy by nie miał wątpliwości :D
o takie krechy wstawiać tu jest ok a nie jakieś cienie których nie ma i jeszcze się obrażać ze większość dziewczyn nie widzi kreski🙈

Takie kreski to narazie widzę tylko na owulacyjnych 🤣
 
Tez najpierw badałam siebie, pieniędzy trochę poszło ale w sumie nie żałuję, bo wiem że wszystko jest ok, trochę slabe wyniki nasienia wyszły a u mnie została drożność do zrobienia ale muszę się do gina dostać choć teraz na koniec roku ciężko😒
Co poradzić, człowiek wszystko zrobi aby dzieciątko było. Ja też sprawdzę czy u mnie wszystko ok i nie będę się martwić. U mnie na szczęście do ginekologa to nie ma problemu żeby się dostać, jak prywatnie to nie ma problemu.
 
Witam serdecznie wszystkie Staraczki! Miłego dnia. 🙃 Ktoś dziś testuje?
Wg kalendarzyka od dziś mam dni płodne 🤩, więc ostro działamy. Myślicie, że lepiej co dwa dni czy codziennie? Czytałam, że z jednej strony lepiej co dwa dni, bo wtedy nasienie jest silniejsze, a z drugiej, że lepiej codziennie, bo większa szansa trafić w okienko. Jak uważacie? 🧐
 
Dzień dobry [emoji16]
Ja za testowałam dziś dla świętego spokoju innym testem.
Dalej nic więc teraz już bez żadnej nadziei czekam na @.
Niw ukrywam, że mocno mnie to niepokoi bo to już 37 DC, a u mnie się od dawna nie zdarzają się takie opóźnienia...
No cóż czekam i trzymam kciuki za nas wszystkie, testujące dziś, owulujace dziś i zaczynające nowy cykl [emoji3590]
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie Staraczki! Miłego dnia. [emoji854] Ktoś dziś testuje?
Wg kalendarzyka od dziś mam dni płodne [emoji2956], więc ostro działamy. Myślicie, że lepiej co dwa dni czy codziennie? Czytałam, że z jednej strony lepiej co dwa dni, bo wtedy nasienie jest silniejsze, a z drugiej, że lepiej codziennie, bo większa szansa trafić w okienko. Jak uważacie? [emoji3166]
Kochajcie się tak jak macie ochotę. Bez spiny. Jeśli chcecie codziennie to codziennie [emoji6]
 
Do góry