reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ale, że jak... Że co? Robierasz się, siadasz i zamiast usg jest modlitwa? 🤔
Nie każdy chce przystąpić do inseminacji czy in vitro ze względów światopoglądowych i myślę że to jest jakaś alternatywa dla tych par, nie neguje takiego pomysłu, szczególnie że to nie ksiądz będzie badał tylko lekarze którzy tam pracują 😉
 
Zaraz spadne z kanapy dziewczyny [emoji1787][emoji1787][emoji1787]Zobacz załącznik 1203126

Lol. Jak coś jest nie tak i musi być invitro to jak modlitwa pomoże ja prdl.

Najgorsze jest to ze ludzie będą wierzyć i tracić czas no ale co kto woli [emoji2370] jeśli komuś to pomoże w jakiś tam sposób to nie mi oceniać ale nie dla mnie[emoji51]
 
Do mnie właśnie ciotka przyjechała. I jak popatrzyłam w aplikacje żeby zaznaczyć to jednak dziś miała być [emoji1751]ja nie wiem jak to liczę ale ona się lepiej kiedy przyjść. Czyli witam się po raz drugi tym razem w 1 DC. Kto ze mną ? [emoji16] Czyli wychodzi na to że testy 16.12 [emoji16]
 
Nie każdy chce przystąpić do inseminacji czy in vitro ze względów światopoglądowych i myślę że to jest jakaś alternatywa dla tych par, nie neguje takiego pomysłu, szczególnie że to nie ksiądz będzie badał tylko lekarze którzy tam pracują 😉
Ja odniosłam się do samego zdjęcia. Co do światopoglądu to jasne, rozumiem są tacy co naukę odstawią na bok w imię wiary. Jednak jest to coś czego ja nie zrozumiem 🤷‍♀️ co nie znaczy, że będę taką osobę wyśmiewać itp bo każda z nas ma prawo do swoich przekonań 🤷‍♀️ lecz nadal, dla mnie ksiądz /kościół są 0 ekspertami jeśli chodzi o ginekologię 🙃
 
Do mnie właśnie ciotka przyjechała. I jak popatrzyłam w aplikacje żeby zaznaczyć to jednak dziś miała być [emoji1751]ja nie wiem jak to liczę ale ona się lepiej kiedy przyjść. Czyli witam się po raz drugi tym razem w 1 DC. Kto ze mną ? [emoji16] Czyli wychodzi na to że testy 16.12 [emoji16]
Identycznie jak ja, dzisiaj 1dc, testowanie wg apki 16.12 😁
 
Jutro odpuszam, czekam do soboty jak @ nie przyjdzie to rano testuje a później beta. Chociaż już nie liczę na drugą kreskę. Chcę @ i nowy cykl bo tylko mnie to męczy.
A Ty jak robisz?
Mój kalendarzyk też się dopomina. Już mu kazałam sp... 😅
Ja jutro tak czy siak muszę iść na badania dla endo, bo musiałam wizytę przesunąć na przyszły wtorek, więc jak do tego czasu @ się nie zjawi to dodatkowo zrobię betę 😉
 
Ja odniosłam się do samego zdjęcia. Co do światopoglądu to jasne, rozumiem są tacy co naukę odstawią na bok w imię wiary. Jednak jest to coś czego ja nie zrozumiem 🤷‍♀️ co nie znaczy, że będę taką osobę wyśmiewać itp bo każda z nas ma prawo do swoich przekonań 🤷‍♀️ lecz nadal, dla mnie ksiądz /kościół są 0 ekspertami jeśli chodzi o ginekologię 🙃
O ginekologię to 0 a jeśli chodzi o poczęcia to wydaje im się że są hehe wiecie co boję się że jeśli u nas kler nadal będzie miał taki wpływ na decyzje rządu to i in vitro będzie u nas zakazane😢 przecież ta cała Godek prócz aborcji jest też przeciwna sztucznym metodą zapłodnienia
 
reklama
W latach 2017-2019 z rządowego programu naprotechnologii (to te wspierane przez kościół) skorzystało niecałe 3000 par. Koszt programu zakładał ponad 99 mln złotych. Urodziło się... 70 dzieci. 🤷 Tak naprawdę te metody to jest wszystko to, co tu robicie, Dziewczyny z tego, co ja rozumiem. Czyli: wyliczenie dni płodnych, testy na owulację, zdrowe odżywianie, sport, u mężczyzn odstawienie używek, zioła, olej z wiesiołka itd... 🤷 Czemu na to aż rząd musiał wydać 99 mln złotych? 🤔🤔 Trochę tego nie rozumiem. 🤷
 
Do góry