reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
A czy możliwe, żeby we wczesnej ciąży leciutko ćmił brzuch jak przed @? Boję się, że się rozczaruje mimo tej bladziutkiej kreseczki. No i czuje ukłucia w jajniku, troszkę w drugim też. Bardzo się boję:(
Ile dni po owu jesteś? Ja 21dc ok 10dpo i od kilku dniu czuję bol pachwiny, az czasem trudno mi chodzić, boli mnie kręgosłup odc lędźwiowy i czuję jajniki.. Mało tego w 15dc miałam skok temp 37.5 i myślałam że mnie choroba bierze. Dzisiaj chyba bladziocha wyszedł [emoji16]
 
Ja wszystkie badania po poronieniu robiłam na własną rękę. Chyba dopiero po 2 albo 3 należą się na NFZ, a mój lekarz w ogóle nie uznaje badań po pierwszym. 🙄

@bleucoco możesz mieć mutacje a niekoniecznie muszą Ci się ujawnić i tak naprawdę wiele kobiet z nimi przechodzi ciążę bez problemowo na zwykłej suplementacji, bez leków. Z reguły na badania się decydujemy po poronieniu i potem zaczynamy grzebać w tych tematach 😉 albo możesz być szczęściara i ich nie mieć, ale podobno 50% społeczeństwa ma tylko kwestia ich aktywacji.

Ja mam np. Mutacje homo czyli po obojgu rodzicach a moja mama miała dwie zdrowe ciążę i to bez niczego ani żadnych problemów zakrzepowych w rodzinie nie mamy.
Ja miałam niedokrwistości z powodu tarczycy i złego odżywiania a nie z powodu mutacji :) Miałam wtedy niedowagę. Nigdy żaden lekarz tego nie podejrzewał, więc nie miałam potrzeby robić badań :) Teraz w ciąży biorę Acard, ale tylko dlatego, że w 12 tc wyszły słabsze przepływy w macicy.
 
Ile dni po owu jesteś? Ja 21dc ok 10dpo i od kilku dniu czuję bol pachwiny, az czasem trudno mi chodzić, boli mnie kręgosłup odc lędźwiowy i czuję jajniki.. Mało tego w 15dc miałam skok temp 37.5 i myślałam że mnie choroba bierze. Dzisiaj chyba bladziocha wyszedł [emoji16]
10 dpo jestem:) za 5 dni mam mieć @. Liczę na to, że się nie pojawi jednak.
Czuje chwilami ból jak na okres, czasami ukłucie w jajniku, bolą mnie piersi, brzuch mam wzdęty bardzo. Zobaczymy co będzie. Jasna kreseczka wyszła, więc żyje nadzieją.
 
Eh, właśnie się dowiedziałam że koleżanka z pracy jest w ciąży. 8 tydzień... Cieszę się bo bardzo się lubimy ale czuje takiego dziwne uczucie w środku. Zazdrość? 🙄 przykro mi trochę 😟 głupie to ale dziwnie reaguje
To normalne, też tak zawsze czułam jak staraliśmy się już z rok i nic a inni zachodzili. Nie ma co mieć do siebie o to pretensji :(
 
To normalne. Ja ogólnie nie przepadam za dziećmi 🤣 swoje chce mieć, ale do obcych mnie nie ciągnie z wzajemnością, ale od czasu utraty ciąży też mnie drażni ten temat wiadomo nikomu źle nie życzę ale wtedy się pojawiają takie myśli, że już by był ten i ten miesiąc itp. Mysle, że to minie z czasem kiedy zajdziemy w ciążę 🤗

@Smerfetka94 No ciężko znalezc lekarza, który się będzie w to zagłębiał. Ja wszystkie badania robiłam sama i za kasę.
Skoro zachodzisz w ciążę i na początku coś się dzieje to może warto jeśli masz możliwości zrobić chociaz kilka badań.
Ja w dniu kiedy poroniłam i leżałam w szpitalu to obok rodzila moja szwagierka. Strasznie się czułam, miałam głębokiego doła gdy szlam zobaczyc to dziecko, w trakcie pierwszej wizyty przebeczalam w łazience . Teraz moja przyjaciółka zaszła w ciążę a to ona po mojej stracie mnie pocieszała. Bolało w środku przez chwilę, że mi się nie udało a ona nie musiała się starać ale trzeba patrzeć w przyszłość i życzyć tego samego sobie. Mam nadzieję że w tym cyklu nam się znowu uda. Właśnie wyleczyłam się z torbiela, jestem w trakcie @ i zaczynam odrazu po starania
 
Ja w dniu kiedy poroniłam i leżałam w szpitalu to obok rodzila moja szwagierka. Strasznie się czułam, miałam głębokiego doła gdy szlam zobaczyc to dziecko, w trakcie pierwszej wizyty przebeczalam w łazience . Teraz moja przyjaciółka zaszła w ciążę a to ona po mojej stracie mnie pocieszała. Bolało w środku przez chwilę, że mi się nie udało a ona nie musiała się starać ale trzeba patrzeć w przyszłość i życzyć tego samego sobie. Mam nadzieję że w tym cyklu nam się znowu uda. Właśnie wyleczyłam się z torbiela, jestem w trakcie @ i zaczynam odrazu po starania
Trzeba być dobrej myśli a na pewno się uda czego Tobie i wszystkim życzę 🙂
 
reklama
Do góry