reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dzień dobry 😊
@Gryfin ile już dni po owu? Mojej przyjaciółce dopiero trzeci test wyszedł pozytywny, więc póki nie ma @ to jest nadzieja 🤗

Dziewczyny, nie mogę wrzucić kolejnych testów do Premom. Tzn mogę ale nie liczy automatycznie T/C ratio. Miałyście tak? Czy coś robię źle? Pojawia się komunikat jak w załączniku.
Spróbuj zrobić fotke w innym świetle, ja też czasem mam z tym problem i wtedy robie fotke w innym miejscu, ale generalnie zawsze staram sie robic w tym samym swietle
 
reklama
A przesuneła Ci się owu tak jak mi?

Ja mam zawsze owu bardzo późno, w tym msc nie robiłam testów więc nawet nie wiem tak na 100% ale z obserwacji śluzu wynikało, że miałam w okolicach 24 dnia cyklu (cykle mam zawsze długie około 33-34 dni) i u mnie taki czas owulacji jest normalny. A dziewczynom wczoraj pisałam bzdury bo mówiłam o 17 DC tylko ze ja do tych dni nie liczyłam czasu miesiączki... Coś mnie zamroczyło chyba z tych nerwów. Więc u mnie zaraz po owu jakieś 10 dni później wypada zawsze @. No ale w tym msc bez testu na owu to nic tak naprawdę nie wiem
 
Dzień dobry 😊
@Gryfin ile już dni po owu? Mojej przyjaciółce dopiero trzeci test wyszedł pozytywny, więc póki nie ma @ to jest nadzieja 🤗

Dziewczyny, nie mogę wrzucić kolejnych testów do Premom. Tzn mogę ale nie liczy automatycznie T/C ratio. Miałyście tak? Czy coś robię źle? Pojawia się komunikat jak w załączniku.
Źle robisz zdjęcia i nie może na nich złapać, gdzie kreski są. Tak mi się wydaje. Może światło złe. Spróbuj przy oknie albo z lampą może.
 
Ja mam zawsze owu bardzo późno, w tym msc nie robiłam testów więc nawet nie wiem tak na 100% ale z obserwacji śluzu wynikało, że miałam w okolicach 24 dnia cyklu (cykle mam zawsze długie około 33-34 dni) i u mnie taki czas owulacji jest normalny. A dziewczynom wczoraj pisałam bzdury bo mówiłam o 17 DC tylko ze ja do tych dni nie liczyłam czasu miesiączki... Coś mnie zamroczyło chyba z tych nerwów. Więc u mnie zaraz po owu jakieś 10 dni później wypada zawsze @. No ale w tym msc bez testu na owu to nic tak naprawdę nie wiem
Czyli drugą fazę cyklu masz tylko 10 dni? To bardzo mało... Może być za mało dla zarodka by się poprawnie zagnieździł. Jesteś pewna? Rozmawiałaś o tym z ginekologiem?
 
Dzień dobry [emoji4]
@Gryfin ile już dni po owu? Mojej przyjaciółce dopiero trzeci test wyszedł pozytywny, więc póki nie ma @ to jest nadzieja [emoji847]

Dziewczyny, nie mogę wrzucić kolejnych testów do Premom. Tzn mogę ale nie liczy automatycznie T/C ratio. Miałyście tak? Czy coś robię źle? Pojawia się komunikat jak w załączniku.

Te facelle zabudowane ciężko z ta aplikacja współpracują [emoji6] spróbuj w lepszym oświetleniu tak jak dziewczyny pisały [emoji3526]
 
reklama
Do góry