reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziś 3 dzień po terminie 🙈
Zazwyczaj mam regularne cykle więc to dla mnie dziwne, ale cóż może przesilenie mnie jakieś dopadło i organizm jeszcze nie chce się męczyć 😅
 
Cześć dziewczyny, o matko trochę dłużej pospałam a wy już tyle napisalyście[emoji86] ja też baaaardzo często miałam ma testach po czasie 2 kreskę. Dlatego teraz je robię, patrzę i od razu wyrzucam bo potem człowiek głupieje od tego wpatrywania się.
@Gryfin przykro mi, że test znow negatywny. Ale jeszcze się nie smućmy. Jeszcze @ nie ma [emoji6]
 
Dzień dobry 😊
@Gryfin ile już dni po owu? Mojej przyjaciółce dopiero trzeci test wyszedł pozytywny, więc póki nie ma @ to jest nadzieja 🤗

Dziewczyny, nie mogę wrzucić kolejnych testów do Premom. Tzn mogę ale nie liczy automatycznie T/C ratio. Miałyście tak? Czy coś robię źle? Pojawia się komunikat jak w załączniku.
 

Załączniki

  • 875DD913-91F6-4DFA-838E-CC91E03565EA.png
    875DD913-91F6-4DFA-838E-CC91E03565EA.png
    90,8 KB · Wyświetleń: 66
Dzień dobry 😊
@Gryfin ile już dni po owu? Mojej przyjaciółce dopiero trzeci test wyszedł pozytywny, więc póki nie ma @ to jest nadzieja 🤗

Dziewczyny, nie mogę wrzucić kolejnych testów do Premom. Tzn mogę ale nie liczy automatycznie T/C ratio. Miałyście tak? Czy coś robię źle? Pojawia się komunikat jak w załączniku.
A więc tak normalnie termin @ miałabym na ten poniedziałek, ale owu według testów i ogólnej obserwacji (śluz, kłucie w jajniku) była później test pozytywny wyszedł dwa dni później niż miał wyjść, do tego licze jeszcze 48h do wystąpienia owulacji po teście, więc koniec końców dziś zaczyna mi się 13dpo 🙈😅
 
Cześć dziewczyny, o matko trochę dłużej pospałam a wy już tyle napisalyście[emoji86] ja też baaaardzo często miałam ma testach po czasie 2 kreskę. Dlatego teraz je robię, patrzę i od razu wyrzucam bo potem człowiek głupieje od tego wpatrywania się.
@Gryfin przykro mi, że test znow negatywny. Ale jeszcze się nie smućmy. Jeszcze @ nie ma [emoji6]
Az teraz sprawdziłam i wszystkie moje testy z jedną gruba kreska 🤪 Może tak działa mój mocz haha
Dziewczyny miłego dnia i oby @ nie poprzychodzily do tych które mają testować na niech :-)
 
reklama
A więc tak normalnie termin @ miałabym na ten poniedziałek, ale owu według testów i ogólnej obserwacji (śluz, kłucie w jajniku) była później test pozytywny wyszedł dwa dni później niż miał wyjść, do tego licze jeszcze 48h do wystąpienia owulacji po teście, więc koniec końców dziś zaczyna mi się 13dpo 🙈😅
Jak ja byłam w biochemicznej (pierwsza beta 80, druga 130) to zasikałam kilka testów a ani jeden nie pokazał dwóch kresek 🤷🏻‍♀️
 
Do góry