reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
u mnie teraz była taka sama sytuacja. Test biały ale okres się spóźniał więc mimo, że nie chciałam to nadzieja się tliła 😓 ale jedyny plus tej mojej wrednej @, to tyle że przyszła chwile przed wyjazdem do znajomych, więc chociaż ze smutku wynegocjowałam nie bycie kierowcą 😂 alkohol niby problemów nie rozwiązuje ale jednak takie winko humor poprawiło jak znalazł 😉 Ale tobie nie będzie potrzebne ✊🏼
Nie będzie potrzebne a nawet oby było zakazane 😁
 
Mam pytanie do dziewczyn które są stymulowane aromkiem właśnie jestem na aromku 2x1 od 3 dc do 7 dc A dzisiaj u mnie 8 dc i czuje jajniki może nie ból ale takie jakieś kłucie czy któraś tak może miała ?🤔
 
Cześć Dziewczyny :) jestem tu nowa i postanowiłam wreszcie dzielić się z kims swoim staraniem bo sama już wariuje.
Rok temu straciłam swoją pierwszą ciążę w 7 tygodniu. Długo odwlekalismy starania, a teraz od jakichś 2 msc trochę podeszliśmy do tematu na zasadzie jak się trafi (w trakcie miałam mieć pełną diagnostyke, ale skończyło się na jednym badaniu i pandemia wstrzymała moje badania)
Wczoraj powinna przyjść miesiączka. Cykle są zazwyczaj 33 -34 dni.
Poki co wczorajszy test negatywny, al miesiączki nadal brak.
Trzymam za nas wszystkie kciuki
 
Cześć Dziewczyny :) jestem tu nowa i postanowiłam wreszcie dzielić się z kims swoim staraniem bo sama już wariuje.
Rok temu straciłam swoją pierwszą ciążę w 7 tygodniu. Długo odwlekalismy starania, a teraz od jakichś 2 msc trochę podeszliśmy do tematu na zasadzie jak się trafi (w trakcie miałam mieć pełną diagnostyke, ale skończyło się na jednym badaniu i pandemia wstrzymała moje badania)
Wczoraj powinna przyjść miesiączka. Cykle są zazwyczaj 33 -34 dni.
Poki co wczorajszy test negatywny, al miesiączki nadal brak.
Trzymam za nas wszystkie kciuki
Witaj 😀 i trzymam kciuki o II kreseczki. Może powtórz test za 2 dni. 😉
 
Na pewno tak zrobię, chociaż staram się nie nakręcać. Test miał czułość 10mlU więc mam świadomość, że ryzyko błędu jest praktycznie zerowe ale jak do soboty nic sie nie wydarzy to ponowie test i zrobię bete
 
Cześć Dziewczyny :) jestem tu nowa i postanowiłam wreszcie dzielić się z kims swoim staraniem bo sama już wariuje.
Rok temu straciłam swoją pierwszą ciążę w 7 tygodniu. Długo odwlekalismy starania, a teraz od jakichś 2 msc trochę podeszliśmy do tematu na zasadzie jak się trafi (w trakcie miałam mieć pełną diagnostyke, ale skończyło się na jednym badaniu i pandemia wstrzymała moje badania)
Wczoraj powinna przyjść miesiączka. Cykle są zazwyczaj 33 -34 dni.
Poki co wczorajszy test negatywny, al miesiączki nadal brak.
Trzymam za nas wszystkie kciuki

A sprawdzałaś śluz/temperaturę/szyjke? Może owu Ci się przesunęła i jest jeszcze za wcześnie na test? Nie ma co od razu zakładać najgorszego [emoji846] życzę dwóch kreseczek w sobotę [emoji8]
 
Ufffff!! Nadrobiłam 🤣 Masakra. Cały dzień nadrabiałam, ale stron tylko dochodziło i dochodziło 🤣🤣🤣
Po pierwsze, @Kingaaaaa30 gratuluję! ♥️ @princess_88 trzymam kciuki, że czulszy test już pokaże kreseczki dwie. ♥️ Może kup i zrób pojutrze rano? Ale dziwne, że w JP nie ma zwykłych testów o czułości 10 czy chociaż 20! Aż 50? Takich w PL chyba nawet nie ma 🤔
@Zazuzazaza witaj. :) Pandemia niestety wiele zepsuła... Trzymam kciuki, że może upragniona druga kreseczka się jeszcze pokaże!

Dziewczyny, mam pytanie o wiesiołka. Myślałam, że normalnie się go cały cykl bierze, ale ktoś ostatnio (czyli jakieś 100 stron temu🤣) pisał, że tylko do owulacji, a potem już nie, bo może powodować skurcze. Jak to jest z tym wiesiołkiem? Brać tylko przez pierwszą fazę cyklu? Czy przez cały?
 
reklama
Na pewno tak zrobię, chociaż staram się nie nakręcać. Test miał czułość 10mlU więc mam świadomość, że ryzyko błędu jest praktycznie zerowe ale jak do soboty nic sie nie wydarzy to ponowie test i zrobię bete
To nie jest powiedziane, że ryzyko błędu jest praktycznie zerowe, możesz być w ciąży ale beta jest poniżej 10mlU i po prostu test wychodzi nagatywny 😉
 
Do góry