reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja testuje owu już od 13-ego. Tylko 14.11 jakoś tak pominęłam. Zwyczajnie nie chciało mi się siku po powrocie z pracy, a staram się o jednej godzinie robić. Dziś przyszła paczka testów owu [emoji16][emoji16][emoji91] Akurat w samą porę, bo już wczoraj ostatni 7użyłam i nie wiedziałam czy dziś będe mieć dostawę czy jutro. Kurier zdąrzył uff[emoji28][emoji1787]
Mój ostatni byl dłuższy i miał 34 dni, dlatego teraz, jeśli owu pojawiła się w 8/9 dc to cykl będzie miał ok 25 dni a to mało jak na mnie [emoji2370]
Uważaj bo się zsynchronizujemy, zacznij testować owu już dziś [emoji12]
 
reklama
Też czuję się trochę jak na torturach, mogła małpa przyjść wczoraj jak miała a nie trzymać Nas w niepewności [emoji30] Mam złudną nadzieję i później będę się zbierać znowu z podłogi...[emoji2356]
Eh wiem co czujesz. Mi w 1cs @ spóźniła się 5 dni. Test był negatywny. Ale ja i tak miałam nadzieję w myśl zasady "póki nie ma @ jest nadzieja". W końcu @ doszła i zalamka.
 
Podczas robienia testów owu wstrzymujecie się te 2godziny generalnie tylko z napojami czy jedzenie też wchodzi w grę? [emoji16]Wiem, że tyczy się to moczu, ale czy można sobie zajadać normalnie coś w przeciągu tych 2godzin do momentu wykonania testu[emoji848][emoji16]
Testy robię o 20 a robie się głodna i stąd to ważne pytanie[emoji2957]
 
Podczas robienia testów owu wstrzymujecie się te 2godziny generalnie tylko z napojami czy jedzenie też wchodzi w grę? [emoji16]Wiem, że tyczy się to moczu, ale czy można sobie zajadać normalnie coś w przeciągu tych 2godzin do momentu wykonania testu[emoji848][emoji16]
Testy robię o 20 a robie się głodna i stąd to ważne pytanie[emoji2957]

Ja tam się z niczym jakoś specjalnie nie wstrzymuje [emoji39]
 
No cóż pozostaje mi czekać do jutra i albo będziemy się cieszyć albo zapijać smutki 😁
u mnie teraz była taka sama sytuacja. Test biały ale okres się spóźniał więc mimo, że nie chciałam to nadzieja się tliła 😓 ale jedyny plus tej mojej wrednej @, to tyle że przyszła chwile przed wyjazdem do znajomych, więc chociaż ze smutku wynegocjowałam nie bycie kierowcą 😂 alkohol niby problemów nie rozwiązuje ale jednak takie winko humor poprawiło jak znalazł 😉 Ale tobie nie będzie potrzebne ✊🏼
 
reklama
Podczas robienia testów owu wstrzymujecie się te 2godziny generalnie tylko z napojami czy jedzenie też wchodzi w grę? [emoji16]Wiem, że tyczy się to moczu, ale czy można sobie zajadać normalnie coś w przeciągu tych 2godzin do momentu wykonania testu[emoji848][emoji16]
Testy robię o 20 a robie się głodna i stąd to ważne pytanie[emoji2957]
Ja się powstrzymuje tylko od picia a jem normalnie. Jak pije to mi testy nie wychodzą. Ale ja mam te allegrowe pierwsze lepsze z brzegu to może temu [emoji6]
 
Do góry