reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja już mogę zapomnieć. Od połowy czerwca jestem na zwolnieniu. Jak teraz się nie udało to muszę wrócić do pracy- każdy będzie zadawać pytania. Poza tym pewnie dostanę wypowiedzenie bo jak zaszłam w ciążę i szłam na L4 to już grozili że kogoś musza zwolnić. Wiedzą że byłam z ciąży i teraz będą wiedzieć że się nie udało więc pewnie dostanę wypowiedzenie. A jak dostanę wypowiedzenie i zanim znajdę nową pracę i etat na czas nieokreślony to znowu minie któryś rok a bez umowy na czas nieokreślony to niema mowy żebym chciała mieć dziecko- nie chce być na utrzymaniu partnera. Przerabiałam to jak byłam z byłym mężem i straciłam pracę bo syn był malutki i nie miałam go z kim zostawić żeby wrócić do pracy. Ja w marcu kończe 34 lata. To jak od nowa bym ułożyła wszystko z nową pracą to mogę mieć 36 albo 37 lat także już mogę zapomnieć o dziecku- nie w tym wieku.
Pociesze Cię, moja Mama urodziła jak miała 43 lata. Mam zdrową siostrę ale głupią 😂😂😂
 
Pociesze Cię, moja Mama urodziła jak miała 43 lata. Mam zdrową siostrę ale głupią 😂😂😂
Wiem że tak się zdarza ale ja będę się zabezpieczać bo w tym wieku to już bym nie chciała, dlatego piszę że to już ostatni dzwonek dla mnie- nie chce mieć tak późno dziecka- zwłaszcza że mam już 12 letniego syna i 9 letnią córkę z pierwszego małżeństwa. Z obecnym partnerem też chcieliśmy mieć dziecko ale widocznie nie dane nam to.
 
Właśnie robiłam test 2 dni temu wyszedł taki jak na zdjęciu, ale wczoraj powtarzałam też pink, ale płytkowy i był negatywny

Echhh właśnie dlatego chyba moja gin to kazała betę zrobić dla pewności [emoji39] nie wiem do ilu dni po odstawieniu powinien przyjść okres, może któraś z dziewczyn wie i się wypowie [emoji6]
 
Echhh właśnie dlatego chyba moja gin to kazała betę zrobić dla pewności [emoji39] nie wiem do ilu dni po odstawieniu powinien przyjść okres, może któraś z dziewczyn wie i się wypowie [emoji6]
Z tego co kojarzę to do tygodnia od o stawienia duphastonu lub luteiny powinien przyjść okres. Jak brałam na wyrównanie cykli duphastonu to po 5 dniach przychodził okres.
 
Z tego co kojarzę to do tygodnia od o stawienia duphastonu lub luteiny powinien przyjść okres. Jak brałam na wyrównanie cykli duphastonu to po 5 dniach przychodził okres.

Wydaje mi się ze tak tez gin mi mówiła. Najczęściej ok. 3 dnia po odstawieniu, ale może to tez być właśnie tydzień [emoji2368] zobaczymy jak to u mnie będzie [emoji16]
 
Wiem że tak się zdarza ale ja będę się zabezpieczać bo w tym wieku to już bym nie chciała, dlatego piszę że to już ostatni dzwonek dla mnie- nie chce mieć tak późno dziecka- zwłaszcza że mam już 12 letniego syna i 9 letnią córkę z pierwszego małżeństwa. Z obecnym partnerem też chcieliśmy mieć dziecko ale widocznie nie dane nam to.
Mój mąż ma brata straszego o 22 lata ;) u mnie największą różnica to 12 lat między mną a moją siostrą, mamy super kontakt mimo, że mieszkamy daleko od siebie. Poza tym pamiętam, że często rodzeństwo się mną zajmowało więc były też jakieś plusy tej różnicy choć minusem było ich "odpowiedzialne" pilnowane i mam pamiątkę na czole po siostrze i na nosie po bracie 😂
 
reklama
Do góry