reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja się wstydziłam pokazywać cokolwiek i pytać o cokolwiek na początku i wszystkiego musiałam dowiedzieć się na własna rękę. Ile czasu bym oszczędziła korzystając z doświadczenia i opinii innych [emoji2356] pytaj, pokazuj, po to jest to forum [emoji3526]
Dzięki jesteście kochane 😘 tylko wiecie ja nie lubię tak komuś w kółko tyłka za przeproszeniem zawracać ( w sensie : a ta znowu z tymi testami 🤷‍♀️) no ale od nikogo nie uzyskam takich informacji i pomocy jak od was. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość 😊😜
 
reklama
Dzięki jesteście kochane [emoji8] tylko wiecie ja nie lubię tak komuś w kółko tyłka za przeproszeniem zawracać ( w sensie : a ta znowu z tymi testami [emoji2368]) no ale od nikogo nie uzyskam takich informacji i pomocy jak od was. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość [emoji4][emoji12]

A co my tu wszystkie robimy? W kółko testy owu, temperatury, testy ciążowe, suplementy i czasem to się przerwie jakaś „normalna” rozmowa na „normalne, życiowe” tematy [emoji16][emoji16][emoji16] taki jest tu cel, nic się nie przejmuj [emoji3590]
 
A co my tu wszystkie robimy? W kółko testy owu, temperatury, testy ciążowe, suplementy i czasem to się przerwie jakaś „normalna” rozmowa na „normalne, życiowe” tematy [emoji16][emoji16][emoji16] taki jest tu cel, nic się nie przejmuj [emoji3590]
Oki 😘 ja tam się za duzo nie udzielam bo ja nie w temacie ( ani nie mierze temp. Ani nie mam monitoringu cyklu, itp) więc nie mam za duzo do powiedzenia 😜ale bardzo chętnie Was czytam i się douczam 😁
 
reklama
Do góry