reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
A u mnie 1dc😁 brzuch boli ze zdwojoną siłą. Po 6 dniach spóźnienia to musi boleć 😜
Oj... @ nie powinna się tak spóźniać i robić nadziei! To trzymamy kciuki w następnym cyklu...
Nie mierzysz regularnie więc ciężko stwierdzić kiedy Ci spada🤷‍♀️ ja ostatni cykl miałam na wyższych i owu liczyłam jak podskoczyła do jeszcze wyższych 🤷‍♀️ peak zawsze o 0,2 stopnia. Aplikacja wyznaczy kiedy była. Ale musisz mierzyć regularnie 🤷‍♀️ codziennie 🙃
Czyli jak skoczy o 0,2 to peak. Muszę zacząć mierzyć regularnie, wiem... Dziękuję Ci za odpowiedź!
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny mogę do was dołączyć ? Podczytuje was od dobrego miesiąca i choć początkowo liczyłam, że ominie mnie zaszczyt długiego starania i zajdę w ciąże od tak (pewnie jak większość z was 😉), los postanowił jednak inaczej 🤷🏻‍♀️
witaj😉 zapraszamy🤗 opowiedz coś o sobie. Długo się staracie? Macie już dzieci?
 
Cześć dziewczyny mogę do was dołączyć ? Podczytuje was od dobrego miesiąca i choć początkowo liczyłam, że ominie mnie zaszczyt długiego starania i zajdę w ciąże od tak (pewnie jak większość z was 😉), los postanowił jednak inaczej 🤷🏻‍♀️
Cześć 😉 zapraszamy, ale oby nie na długo 😊 Może opowiedz coś o sobie, ile cykli już za Tobą? Masz już jakieś dzieci?
 
reklama
witaj😉 zapraszamy🤗 opowiedz coś o sobie. Długo się staracie? Macie już dzieci?
Cześć 😉 zapraszamy, ale oby nie na długo 😊 Może opowiedz coś o sobie, ile cykli już za Tobą? Masz już jakieś dzieci?

Mamy już czterolatka powstałego ze spektakularnej wpadki w trakcie brania tabletek anty, więc obydwoje nastawiliśmy się na szybki strzał i za drugim razem 😂 i to nas zgubiło. Dopiero 3 cykl za nami a ja jestem psychicznie styrana. Najpierw czekałam ok 1.5 roku aż mój mąż będzie gotowy na drugie dziecko. Gdy on wreszcie zapragnął również powiększenia rodziny zaczęliśmy przygotowania. Min badania genetyczne w kierunku mukowiscydozy ( mamy bardzo daleko w rodzinie, ale ja jestem okropną panikarą, wiec zrobiliśmy prywatnie testy na nosicielstwo), pierwsze cc z powodów ortopedycznych, więc tour po lekarzach aby sprawdzić czy mogę próbować SN (ortopeda, neurochirurg, rezonans, rtg) generalnie za przygotowywania dałabym nam 6+, więc gdy zaczęliśmy się starać i okazało się, ze nie jest to takie proste jakby nam się wydawało zaliczyłam delikatnego doła, ale już mi lepiej nastawiłam się na działanie, w tym cyklu idę na monitoring i generalnie chce żeby mi się gin przyjrzał trochę bardziej, może on zobaczy coś co mi umyka
 
Do góry