reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
I "póki nie ma @,jest nadzieja" 😂😂🤣
w myśl zasady „nadzieja matką głupich, ale każda matka kocha swoje dzieci?” 😂😂 niby tak ale ja e pierwszej ciąży od razu miałam pełen komplet objawów i po prostu to czułam 🤷🏻‍♀️ niby wiem, że nast może być inna ale jakieś takie wewnętrzne przekonanie mam, że znowu będę wiedzieć jak się uda
 
U mnie dla odmiany w pierwszej ciąży i póki co jedynej nie miałam żadnych objawów na początku [emoji39] No i witam też przy okazji na naszej fajnej grupie :)
My jak staraliśmy się o pierwsze dziecko to po odstawieniu tabletek udało się w drugim cyklu, teraz po odstawieniu tabletek trwa to znacznie dłużej... wczoraj zaczęłam 5 cykl. I właśnie w myśl zasady że skoro z pierwszym tak szybko i łatwo poszło to czemu z drugim by miało być inaczej, a teraz mega rozczarowanie z każdym nowym cyklem [emoji24]
w myśl zasady „nadzieja matką głupich, ale każda matka kocha swoje dzieci?” [emoji23][emoji23] niby tak ale ja e pierwszej ciąży od razu miałam pełen komplet objawów i po prostu to czułam [emoji2370] niby wiem, że nast może być inna ale jakieś takie wewnętrzne przekonanie mam, że znowu będę wiedzieć jak się uda
 
reklama
w myśl zasady „nadzieja matką głupich, ale każda matka kocha swoje dzieci?” 😂😂 niby tak ale ja e pierwszej ciąży od razu miałam pełen komplet objawów i po prostu to czułam 🤷🏻‍♀️ niby wiem, że nast może być inna ale jakieś takie wewnętrzne przekonanie mam, że znowu będę wiedzieć jak się uda
Witamy i oby nie na długo :) :)

Ja miałam dzisiaj okropny dzień w pracy, tak się strasznie denerwuje, że ryczałam przez Szefa, a i tak wyszło, że ja mam rację, a się tak bardzo stresowałam i nerwów najadłam :( Dlatego jak tylko będę w ciąży to jak najszybciej pójdę na zwolnienie ehh...
 
Do góry