reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja słyszałam też, że każdy następny poród jest łatwiejszy tzn. szybszy, ale pod warunkiem, że od poprzedniego minęło mniej niż 8 lat. Po 8 latach kobieta znowu jest traktowana jak pierworódka, jeśli chodzi o przebieg porodu.
Też się boję znowu przechodzić przez poród, ale pocieszam się tym, że aż 9 miesięcy mam na mentalne przygotowanie się i że warto, bo potem dołącza do nas cudowna kruszynka. :)
Miłego dnia, Dziewczyny!
Ooo. toś mnie nastraszyła, u mnie 9 lat ostatni poród😁no nie żartuje zawsze jak szłam rodxić to z pozytywnym nastawieniem, zamiast myśleć o bólach to myślałam jeszcze trochę...... zaraz zobaczę moje maleństwo.... przytuleje..... pomagało bardzo. Każdy poród bez znieczulenia bo sie naczytałam że znieczulenie może spowalniać poród.
Ach i jedno jeszcze poród wywoływany(miałam dwa wywoływane) bardziej boli niż poród naturalny-w moim przypadku to prawda.
 
reklama
Tak potwierdzam ze drugi poród szybszy :-) W karcie porodu wpisane mam 15 minut haha a pierwszy w sumie 12 godzin partych chyba z dwie godziny. Ale rodzilam w krótkich odstępach czasu bo 1.5 roku różnicy mam między dziećmi.
Jak któraś się obawia porodu naturalnego to polecam kupić sobie żel polozniczy. Miałam przy pierwszym porodzie i myślę że dzięki niemu nie pękłam choć córka 3.5 kg i rodziła się z rączka przy buzi :-)
 
Ja miałam pierwszą CC, bo 12 h prob naturalnego. Pojechałam do szpitala z 2 cm i tak też było do końca. Dobrze wspominam, choć faktycznie bolało pierwsze 2 doby mocno i kilka tygodni później trochę.
 
Widzę ze wszystkim się dobrze sprawdzają, wiec można śmiało polecać. Ostatnio chyba [mention]•αηgεℓ• [/mention] tez ich używała i również zadowolona.
No mega są [emoji4]
Ja zawsze te allegro ale na prawdę coś w tym jest, że przy nich jakoś spokojniejsza jestem [emoji23]
Apropo pierwsze siku zaliczone czekam na drugie by zrobić [emoji16]
 
Ogromne, nie było żadnego postępu. Ale to był 38 tydzień i wody mi odeszły chyba wskutek stresu po śmierci babci. Umarła w sobotę wieczorem nagle i w poniedziałek rano odeszły mi wody. Nie polecam:/
mi to wody płodowe pamiętam przebijali. a tak się bałam,że masakra taki wielki drut i ja do położnej mówię co Pani chce mnie przebić na wylot 😂
 
reklama
Do góry