reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Też tak miałam w tym cyklu, że od owulacji bolalo mnie podbrzusze i niestety bylo to pms :(
Ale może w Twoim przypadku jest inaczej :p
Ja mam dzisiaj 26 dzień cyklu (cykle mam między 26 a 30). Chciałam zrobić dzisiaj betę ale poczekam do jutra.
W poniedziałek pisałam, że od połowy cyklu codziennie boli mnie podbrzusze i co jakiś czas któryś jajnik. Tutaj bez zmian, już się przyzwyczaiłam do tego chyba. To nasz pierwszy cykl starań, więc nie jestem pewna czy wstrzeliliśmy się w owulacje. Śluzu brak
 
reklama
hejka![emoji847] u mnie 26dc. W okolicy jajnika wciąż ból, nie wiem czemu tak długo trwa[emoji2370] Brzuch już dość mocno pobolewa, nawet w nocy co rzadko mi się zdarza na tak wczesnym etapie a moja cera to już dramat. Temp nadal stoi w miejscu a co do nastroju to pms zaczyna sięgać zenitu. Obstawiam, że @ będzie na 98% [emoji57]
U Ciebie wiadomo czemu, więc na spokojnie kolejny cykl będzie Wasz 😁✊ Podziałacie ze zdwojoną siłą 😉
 
Dziewczyny ile jeszcze prób Wam zostało do końca roku? Ja jeśli ta nie wyjdzie, to mam jeszcze dwie próby w tym roku [emoji16] jedną jeszcze w listopadzie i drugą pod koniec grudnia, wtedy minie pół roku starań i od stycznia lecę do lekarzy na "przegląd" [emoji6]
Jeśli się mi nic nie poprzestawia to też dwie. Ale znając moje ześwirowane cykle to się poprzestawia i zostanie jedna próba [emoji849]
 
Też tak miałam w tym cyklu, że od owulacji bolalo mnie podbrzusze i niestety bylo to pms :(
Ale może w Twoim przypadku jest inaczej :p
Mnie w tym cyklu też od owu bolało podbrzusze, pierwszy raz tak miałam i nie wiedziałam jak to odebrać i był to pms. Za to w nagrodę @ przeszła bez żadnego bólu, gdzie pierwszy dzień jest nie do życia 🙄
 
Dziewczyny ile jeszcze prób Wam zostało do końca roku? Ja jeśli ta nie wyjdzie, to mam jeszcze dwie próby w tym roku 😁 jedną jeszcze w listopadzie i drugą pod koniec grudnia, wtedy minie pół roku starań i od stycznia lecę do lekarzy na "przegląd" 😉
jak się nie udało w tym cyklu to jeszcze grudzień został :).
 
Dziewczyny ile jeszcze prób Wam zostało do końca roku? Ja jeśli ta nie wyjdzie, to mam jeszcze dwie próby w tym roku 😁 jedną jeszcze w listopadzie i drugą pod koniec grudnia, wtedy minie pół roku starań i od stycznia lecę do lekarzy na "przegląd" 😉
Ja też mam 2 próby jeszcze w tym roku 🤣 z czego po 2 próbie testowanie jak już to w nowym roku 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry