reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ogromne, nie było żadnego postępu. Ale to był 38 tydzień i wody mi odeszły chyba wskutek stresu po śmierci babci. Umarła w sobotę wieczorem nagle i w poniedziałek rano odeszły mi wody. Nie polecam:/
W drugiej ciąży to 3 tygodnie przed terminem porodu też mi nagle wody odeszły. 0 bóli więc po 5 h wywoływali poród.
 
Dziewczyny zamawiałyście testy owulacyjne z allegro? [emoji846] Widzę po aukcjach, że jest ich sporo bo aż po 30szt i 50szt też są i w kuszących cenach [emoji106]. Zastanawiam się nad kupnem teraz, już niebawem po skończonej @ będę robić pomiary i wklejać w zeszyt [emoji2]
Ja zamawialam te 50szt+5 ciazowe. Co chodzi o mnie to u mnie dzialaja :)
 
@Ewuuu
czytaj komentarze sprzedawcy za nim kupisz z allegro. Ja kupiłam i tak żałuję,że nie wiem non stop miałam prawie takie same 2 kreski. aż @Kruczka poleciła mi z rossmanna i tylko tych używam. Nie wiem jakoś te chinole przestały się starać nad produkcją 😅
A robilas do konca? U mnie tez caly czas wychodzily negatywne az pieknego dnia, w 26dc wyszla testowa ciemniejsza od kontrolnej :). A robilam tylko raz dzienie. Mialam szczescie, ze wylapalam ten moment. Zebym teraz tylko wylapala taki sam, ale ciazowy :D
 
A robilas do konca? U mnie tez caly czas wychodzily negatywne az pieknego dnia, w 26dc wyszla testowa ciemniejsza od kontrolnej :). A robilam tylko raz dzienie. Mialam szczescie, ze wylapalam ten moment. Zebym teraz tylko wylapala taki sam, ale ciazowy :D
tak robiłam nawet 2 dziennie powiem Ci i lipne były na 100 %. Na drugi raz poczytam o komentarzach o sprzedawcy :).
 
U mnie wczoraj i dziś, dzisiaj chyba bledsza powinna być a wydaje się być taka sama jak wczoraj.

Tak wiem , że się robi do 1 pozytywu, ale chce sprawdzać aż zblednie [emoji6]
20201112_110340.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ale u mnie z ta @ tak samo bylo, ze prawie nic nie czulam [emoji14]
A bierzesz jakies nowe tabletki np?
Bo ja zaczelam brac pro ovulin i moze to dlatego, bo ta @ mialam taka skromna, ze z 3 tampony by na nia starczyly :p
Mnie w tym cyklu też od owu bolało podbrzusze, pierwszy raz tak miałam i nie wiedziałam jak to odebrać i był to pms. Za to w nagrodę @ przeszła bez żadnego bólu, gdzie pierwszy dzień jest nie do życia [emoji849]
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny 😊 Dziś u mnie 25dc, czuję się dobrze, nadal brak oznak okresu czy ciąży, cisza 🤫 a jak u Was? Który dc? Jakie nastroje? Jakieś objawy? I standardowo miłego dnia dla Was ❤😁
Melduję- bez zmian :D. Cycki bola, 38dc, 12dpo. Nie wytrzymalam i zrobilam rano test ale ten allegrowy z parti 50+5. Biała jak cholera, malo w oczy nie razi. Ale w zamian temp skoczyla do gory. Z 36.57 na 36,72. Skubana dala nadzieje o_O
 
Do góry