reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny zamawiałyście testy owulacyjne z allegro? [emoji846] Widzę po aukcjach, że jest ich sporo bo aż po 30szt i 50szt też są i w kuszących cenach [emoji106]. Zastanawiam się nad kupnem teraz, już niebawem po skończonej @ będę robić pomiary i wklejać w zeszyt [emoji2]
Tak, zamawiam do czerwca br. i nie narzekam
 
Dzień dobry dziewczyny 😊 Dziś u mnie 25dc, czuję się dobrze, nadal brak oznak okresu czy ciąży, cisza 🤫 a jak u Was? Który dc? Jakie nastroje? Jakieś objawy? I standardowo miłego dnia dla Was ❤😁
ja dzisiaj mam dobry humor :D 22 dc i pełno wodnistego białego śluzu ; o . i wzajemnie również miłego dnia :D 😘
 
to ja też się wypowiem. Rodziłam syna naturalnie i wiecie co NEVER EVER ! Jak zaciążę to tylko cc. Rodziłam 2 dobry. Przez 10 godzin bóle parte. Błagałam prosiłam o CC bo mdlałam już ( z natury jestem mega szczupła) a lekarz stanowczo '' Powiedziałem poród będzie naturalny bo Pani się rozejdzie i wszystko do normy wszystko wróci'' Fakt racje miał. Normalnie chodziłam już po 4 dobach bez odczuwania bardziej skutków porodu ale za ten ból 48 godzinny powiedziałam nigdy więcej siłami natury.
Z jednej strony masz rację ale poród, porodowi nie równy 🙂 CC to operacja, przecięcie mięśni, które prędzej lub później o tym przypomną 😞 Pracowałam z kobietami po CC i po SN, zdecydowanie dziewczyny po SN szybciej dochodzą do siebie i zazwyczaj mają o wiele mniej problemów zdrowotnych 🙂 także warto jeszcze przemyśleć 😘 moja kuzynka pierwszy poród miała podobny do Twojego, drugi trwał 45 minut
 
Z jednej strony masz rację ale poród, porodowi nie równy 🙂 CC to operacja, przecięcie mięśni, które prędzej lub później o tym przypomną 😞 Pracowałam z kobietami po CC i po SN, zdecydowanie dziewczyny po SN szybciej dochodzą do siebie i zazwyczaj mają o wiele mniej problemów zdrowotnych 🙂 także warto jeszcze przemyśleć 😘 moja kuzynka pierwszy poród miała podobny do Twojego, drugi trwał 45 minut
ja mogę dochodzić do siebie nawet rok czasu ale takie bóle co ja miałam masakra aż pielęgniarki ze mną to przeżywały fakt faktem po urodzeniu zapomniałam o bólu ale teraz mi się przypomniało i sorry ale nie :D.
 
Witam się w 1dc 🙃 oby w grudniu się udało 😉✊
Mocno trzymam kciuki 😘 ja dzisiaj w nocy miałam silny ból macicy (musiałam brać 2x 500 paracetamolu, żeby spać) i byłam pewna, że @ wcześniej a jej jeszcze nie ma.... Zgłupieć można... Plus, że pół roku temu miałam podobny cykl i się nie nakręcam 😂
 
reklama
Z jednej strony masz rację ale poród, porodowi nie równy 🙂 CC to operacja, przecięcie mięśni, które prędzej lub później o tym przypomną 😞 Pracowałam z kobietami po CC i po SN, zdecydowanie dziewczyny po SN szybciej dochodzą do siebie i zazwyczaj mają o wiele mniej problemów zdrowotnych 🙂 także warto jeszcze przemyśleć 😘 moja kuzynka pierwszy poród miała podobny do Twojego, drugi trwał 45 minut
Ja bym w sumie chciała rodzić siłami natury, chociaż takie słowa jak "nacinanie, lewatywa, pęknięcie" 😬 wywołują u mnie ciary strachu, ale niestety ze względu na wadę serca mogę jedynie rodzić przez cc 🤷‍♀️
 
Do góry