reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja bym w sumie chciała rodzić siłami natury, chociaż takie słowa jak "nacinanie, lewatywa, pęknięcie" [emoji51] wywołują u mnie ciary strachu, ale niestety ze względu na wadę serca mogę jedynie rodzić przez cc [emoji2368]

Moja mama pracuje przy porodach i całe życie słuchałam historii jak to tak naprawdę wyglada [emoji2356] nigdy nie miałam złudzeń [emoji23] ale prawdopodobnie tez cc ze względu na serce [emoji2368]
 
reklama
Mocno trzymam kciuki 😘 ja dzisiaj w nocy miałam silny ból macicy (musiałam brać 2x 500 paracetamolu, żeby spać) i byłam pewna, że @ wcześniej a jej jeszcze nie ma.... Zgłupieć można... Plus, że pół roku temu miałam podobny cykl i się nie nakręcam 😂
Ja mam wyjątkowo przyjemny okres 😅 nie licząc tego, że rano wyleciały ze mnie olbrzymie skrzepy 😱 a teraz, jak już dawno nie miałam, żadnego bólu, napięcia i innych nieprzyjemności. Także jakiś powód do uśmiechu jest 😉
 
ja dzisiaj mam dobry humor :D 22 dc i pełno wodnistego białego śluzu ; o . i wzajemnie również miłego dnia :D 😘
Ja mam dzisiaj 26 dzień cyklu (cykle mam między 26 a 30). Chciałam zrobić dzisiaj betę ale poczekam do jutra.
W poniedziałek pisałam, że od połowy cyklu codziennie boli mnie podbrzusze i co jakiś czas któryś jajnik. Tutaj bez zmian, już się przyzwyczaiłam do tego chyba. To nasz pierwszy cykl starań, więc nie jestem pewna czy wstrzeliliśmy się w owulacje. Śluzu brak
 
Mam dziś 4dc , z tym, że do wczoraj miałam miesiączke.. a dziś wstałam i czysto [emoji848] wychodziłoby, że ten cykl mam krótkie krwawienie bo 3 dniowe... hmm dziwne. Zawsze mam min. 4 do 5dni. Humor dobry, rozleniwiona czuję się po 4 dniach wolnego w pracy [emoji16][emoji16] Jadę popracować [emoji3]
Dzień dobry dziewczyny [emoji4] Dziś u mnie 25dc, czuję się dobrze, nadal brak oznak okresu czy ciąży, cisza [emoji2958] a jak u Was? Który dc? Jakie nastroje? Jakieś objawy? I standardowo miłego dnia dla Was [emoji3590][emoji16]
 
Ja mam dzisiaj 26 dzień cyklu (cykle mam między 26 a 30). Chciałam zrobić dzisiaj betę ale poczekam do jutra.
W poniedziałek pisałam, że od połowy cyklu codziennie boli mnie podbrzusze i co jakiś czas któryś jajnik. Tutaj bez zmian, już się przyzwyczaiłam do tego chyba. To nasz pierwszy cykl starań, więc nie jestem pewna czy wstrzeliliśmy się w owulacje. Śluzu brak
ja to z moimi cyklami pogubiłam się 😁 niby do września jak w zegarku a od września mam 34-35 dc także 😂...
 
Ja mam dzisiaj 26 dzień cyklu (cykle mam między 26 a 30). Chciałam zrobić dzisiaj betę ale poczekam do jutra.
W poniedziałek pisałam, że od połowy cyklu codziennie boli mnie podbrzusze i co jakiś czas któryś jajnik. Tutaj bez zmian, już się przyzwyczaiłam do tego chyba. To nasz pierwszy cykl starań, więc nie jestem pewna czy wstrzeliliśmy się w owulacje. Śluzu brak
Bardzo fajnie by było jakby Ci się udało za pierwszym razem 😁 trzymam kciuki ✊ daj znać jak już zrobisz betę!
 
Bardzo fajnie by było jakby Ci się udało za pierwszym razem 😁 trzymam kciuki ✊ daj znać jak już zrobisz betę!
Dzięki😀 okaże się jutro po południu. Trochę żałuję, że w tym cyklu nie skupilam się mocniej na owulacji, tak na oko bardziej 😄 ale z drugiej strony może to i dobrze.
jeśli nie będzie ciąży to zastanawiam się czy pójść do gina w związku z tym bólem, ciągnięciem w dole brzucha i krzyżu od 14 dnia cyklu do końca. A może tak może być i to normalne, mimo, że nie przypominam sobie, żebym tak miała wcześniej?

Dziwny ten kobiety organizm 🤪
 
Dzień dobry dziewczyny 😊 Dziś u mnie 25dc, czuję się dobrze, nadal brak oznak okresu czy ciąży, cisza 🤫 a jak u Was? Który dc? Jakie nastroje? Jakieś objawy? I standardowo miłego dnia dla Was ❤️😁

U mnie dziś 23 dc, od wczorajszej nocy bolą mnie piersi, bóli okresowych nie mam, jedynie czasem kłuje mnie jajnik albo jeden albo drugi, ale to bardziej np po zrobieniu siku jak dość długo wstrzymywałam albo jak źle się położę to tak dziwnie wtedy. No ale do tego chyba coś mnie rozkłada, bo od wtorkowego wieczoru cały czas i zimno i trochę jakbym dreszcze miała 😥 a jak na złość dziś i jutro mam dyżur w biurze (pracuje głównie zdalnie) i nie mogę się wygrzać pod kocykiem 😓
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny [emoji4] Dziś u mnie 25dc, czuję się dobrze, nadal brak oznak okresu czy ciąży, cisza [emoji2958] a jak u Was? Który dc? Jakie nastroje? Jakieś objawy? I standardowo miłego dnia dla Was [emoji3590][emoji16]
hejka![emoji847] u mnie 26dc. W okolicy jajnika wciąż ból, nie wiem czemu tak długo trwa[emoji2370] Brzuch już dość mocno pobolewa, nawet w nocy co rzadko mi się zdarza na tak wczesnym etapie a moja cera to już dramat. Temp nadal stoi w miejscu a co do nastroju to pms zaczyna sięgać zenitu. Obstawiam, że @ będzie na 98% [emoji57]
 
Do góry