reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

@Ewuuu
czytaj komentarze sprzedawcy za nim kupisz z allegro. Ja kupiłam i tak żałuję,że nie wiem non stop miałam prawie takie same 2 kreski. aż @Kruczka poleciła mi z rossmanna i tylko tych używam. Nie wiem jakoś te chinole przestały się starać nad produkcją 😅
 
reklama
ja też poród bez znieczulenia ale nie dlatego że się bałam czy nie chciałam tylko po prostu w naszym kochanym szpitalu nie dają znieczulen. Nawet odpłatnie nie ma[emoji2358][emoji2358][emoji2358] kobieta ma cierpieć i tyle, a tym bardziej pierworódka, dla takiej to oni nie mają litości. Nasz szpital to jakieś średniowiecze.[emoji57]
Nie chce wsadzać kij w mrowisko, ale chętnie poznam Wasze zdanie. Poród naturalny czy cesarskie cięcie? [emoji848] Biorę po 500 od każdej drużyny i słucham Państwa [emoji28]
Ja rodziłam synka naturalnie, kawał chłopca bo jednak 4kg, ale poród szybki, znieczulenia się nie doczekałam. Cholernie się bałam i chciałam od początku cesarke jednak bardzo się cieszę że rodziłam naturalnie i miałam mega wsparcie że strony męża który był że mną. Najcudowniejsze kilka godzin spędzone w przeokropnych bokach które po przytuleniu maluszka odeszły w niepamiec. Teraz bez wątpienia wiem że drugie dziecko też chciałabym urodzić naturalnie i z mężem. Mam nadzieję że będzie mi to dane bo przez covida różnie to może byc
taka nakładkę do prysznica kup antypoślizgową lub klapki załóż [emoji1787]
Mata antypoślizgowa super się sprawdza i nie zabierze ci tego seksapilu tak jak klapki[emoji28]
Na patologii ciąży leżała ze mną dziewczyna, która latami nie mogła zajść w ciążę a kiedy już zaszła to za każdym razem poronila przed 10tc. Miała jakas chorobę immunologiczna, że jej organizm odbierał ciążę jako intruza i "pozbywal" się jej. Była już strasznie zrezygnowania i załamana. Opowiadała mi jak kiedyś ktoś jej powiedział prosto w oczy, że jeśli latami nie może zajść w ciążę to znaczy że nie powinna być matką bo była by zła matka i bog tak jej to daje do zrozumienia. Płakała miesiąc, dniami i nocami po tym co usłyszała. Niektórzy ludzie nie mają serca [emoji17]
Jak czytam takie historie to aż wierzyć mi się nie chce że kobieta kobiecie może być aż tak okropna. W ogóle żyjemy w świecie w którym jest tak pełno nienawiści, że na prawdę nie do pojęcia jest jak człowiek człowiekowi jest wilkiem.
 
@Ewuuu
czytaj komentarze sprzedawcy za nim kupisz z allegro. Ja kupiłam i tak żałuję,że nie wiem non stop miałam prawie takie same 2 kreski. aż @Kruczka poleciła mi z rossmanna i tylko tych używam. Nie wiem jakoś te chinole przestały się starać nad produkcją [emoji28]

Których z rossmana używasz? Ja nie cierpiałam facelle, ale te z domowe laboratorium kocham najbardziej [emoji16]
 
Nie chce wsadzać kij w mrowisko, ale chętnie poznam Wasze zdanie. Poród naturalny czy cesarskie cięcie? 🤔 Biorę po 500 od każdej drużyny i słucham Państwa 😅
to ja też się wypowiem. Rodziłam syna naturalnie i wiecie co NEVER EVER ! Jak zaciążę to tylko cc. Rodziłam 2 dobry. Przez 10 godzin bóle parte. Błagałam prosiłam o CC bo mdlałam już ( z natury jestem mega szczupła) a lekarz stanowczo '' Powiedziałem poród będzie naturalny bo Pani się rozejdzie i wszystko do normy wszystko wróci'' Fakt racje miał. Normalnie chodziłam już po 4 dobach bez odczuwania bardziej skutków porodu ale za ten ból 48 godzinny powiedziałam nigdy więcej siłami natury.
 
Ale kolejny poród może być dużo szybszy..

Podobno tak jest i każdy kolejny poród jest szybszy, nie wiem czy łatwiejszy ale niby szybszy. Mój pierwszy był bardzo szybki i lekarze byli zdziwieni że to był pierwszy poród bo zazwyczaj ten pierwszy jest dlugi. Ale może któraś mama się wypowie którą rodziła więcej niż jeden raz..


Kurczę już mi jakieś masło maślane wychodzi jak pisze... idę spać, padam po pracy
to ja też się wypowiem. Rodziłam syna naturalnie i wiecie co NEVER EVER ! Jak zaciążę to tylko cc. Rodziłam 2 dobry. Przez 10 godzin bóle parte. Błagałam prosiłam o CC bo mdlałam już ( z natury jestem mega szczupła) a lekarz stanowczo '' Powiedziałem poród będzie naturalny bo Pani się rozejdzie i wszystko do normy wszystko wróci'' Fakt racje miał. Normalnie chodziłam już po 4 dobach bez odczuwania bardziej skutków porodu ale za ten ból 48 godzinny powiedziałam nigdy więcej siłami natury.
 
Prawda,nie zawiodłam się na tych testach i śmiało można je polecać :) . z resztą wczoraj rozmawiałam ze szwagierką i ona też tych z allegro używała i nie mogła sobie nic wyznaczyć- 5 cykli starań kupiła te z rossmanna domowe laboratorium i pach w 1 cyklu zaszła. no i z tego jest bratanek Maksiu,który wiecznie zamiast buziaczka dać to gryzie po wargach 😎
 
Ale kolejny poród może być dużo szybszy..

Podobno tak jest i każdy kolejny poród jest szybszy, nie wiem czy łatwiejszy ale niby szybszy. Mój pierwszy był bardzo szybki i lekarze byli zdziwieni że to był pierwszy poród bo zazwyczaj ten pierwszy jest dlugi. Ale może któraś mama się wypowie którą rodziła więcej niż jeden raz..


Kurczę już mi jakieś masło maślane wychodzi jak pisze... idę spać, padam po pracy
Mam mentorkę w domu 6 razy moja Mama rodziła i naturalnie :D no i przyznam Ci racje bo mówiła,że szybciej. ale ja się bólu boję znowu tego samego o nic więcej nie chodzi :D.
to do łóżeczka i spać-Dobranoc 🙂
 
reklama
Widzę ze wszystkim się dobrze sprawdzają, wiec można śmiało polecać. Ostatnio chyba [mention]•αηgεℓ• [/mention] tez ich używała i również zadowolona.
Prawda,nie zawiodłam się na tych testach i śmiało można je polecać :) . z resztą wczoraj rozmawiałam ze szwagierką i ona też tych z allegro używała i nie mogła sobie nic wyznaczyć- 5 cykli starań kupiła te z rossmanna domowe laboratorium i pach w 1 cyklu zaszła. no i z tego jest bratanek Maksiu,który wiecznie zamiast buziaczka dać to gryzie po wargach 😎
 
Do góry