reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

To szybciej ode mnie[emoji16] Ja jestem z 12 grudnia i po urodzinach imieniny... w sumie 3 wydarzenia przede mną najpiękniejszego prezentu [emoji5][emoji4]
Ja 24 grudnia 😜

Wy będziecie testować w grudniu a ja odprawiam tance nad ogniskiem by @ przyszła jak najpóźniej, najlepiej 7-8 grudnia to może i mi się uda jeszcze w tym roku zatestowac 😄 listopad wyprosiłam aby było jak najpóźniej i zamiast w sobotę dostałam dzisiaj
 
reklama
Ja biorę tylko kwas foliowy a tak to zdrowa dieta różnorodna by dostarczyć wszystkich skladnikow. Dużo czarnuszki, orzechów, owoców i warzyw. Mięso głównie gotowane w wodzie lub na parze, ryby co najmniej dwa razy w tygodniu. Najlepiej dostarczyć organizmowi skladnikow przez dobrze zbilansowana dietę z naturalnych produktów. Suplementy są już sztuczne i nie zawsze dobrze przyswajalne przez nasz organizm. Co innego leki o udowodnionym dzialaniu.

Oczywiście zdrowe jedzenie to podstawa przed suplami. Ja prawie nie jem mięsa i w ogóle nie jem ryb, ale mimo to nie mam jakichś niedoborów na szczęście [emoji16] a suple jak to suple, są lepsze i gorsze, trzeba się rozeznać w tym co się przyswaja lepiej. Ale na przykład taka witaminę D3 zaleca się suplementowac tak czy inaczej, mówią to i lekarze i dietetycy, taki mamy klimat [emoji2368][emoji2356][emoji1787]
 
Oczywiście zdrowe jedzenie to podstawa przed suplami. Ja prawie nie jem mięsa i w ogóle nie jem ryb, ale mimo to nie mam jakichś niedoborów na szczęście [emoji16] a suple jak to suple, są lepsze i gorsze, trzeba się rozeznać w tym co się przyswaja lepiej. Ale na przykład taka witaminę D3 zaleca się suplementowac tak czy inaczej, mówią to i lekarze i dietetycy, taki mamy klimat [emoji2368][emoji2356][emoji1787]
Tak wit D3 trudno dostarczyć w odpowiednich ilościach z pozywieniem. Ale robiłam jakiś czas temu jej poziom i mam wystarczający. Ja tam ogólnie nie lubię żadnych tabletek itp Przeciwbólowe biorę jak już mnie skręca a porody bez znieczulenia bo boje sie igły do kręgosłupa :-D
 
Tak wit D3 trudno dostarczyć w odpowiednich ilościach z pozywieniem. Ale robiłam jakiś czas temu jej poziom i mam wystarczający. Ja tam ogólnie nie lubię żadnych tabletek itp Przeciwbólowe biorę jak już mnie skręca a porody bez znieczulenia bo boje sie igły do kręgosłupa :-D

Ja teraz robiłam poziom wit D i jest dobry, ale od 4 miesięcy jadę na suplu, wiec chyba jednak mi się przydaje [emoji3061][emoji16]
 
Ja teraz robiłam poziom wit D i jest dobry, ale od 4 miesięcy jadę na suplu, wiec chyba jednak mi się przydaje [emoji3061][emoji16]
Teraz jak mało słońca jest to warto dalej suplementowac przynajmniej do wiosny.
Pisalyscie o porze roku na porody. Pierwsze dziecko mam z lata a drugie z wiosny. Chciałabym by trzecie też było z lata
 
Tak wit D3 trudno dostarczyć w odpowiednich ilościach z pozywieniem. Ale robiłam jakiś czas temu jej poziom i mam wystarczający. Ja tam ogólnie nie lubię żadnych tabletek itp Przeciwbólowe biorę jak już mnie skręca a porody bez znieczulenia bo boje sie igły do kręgosłupa :-D
ja też poród bez znieczulenia ale nie dlatego że się bałam czy nie chciałam tylko po prostu w naszym kochanym szpitalu nie dają znieczulen. Nawet odpłatnie nie ma🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ kobieta ma cierpieć i tyle, a tym bardziej pierworódka, dla takiej to oni nie mają litości. Nasz szpital to jakieś średniowiecze.😏
 
reklama
Do góry