reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
A jak te witaminy się nazywają z apteki doz ?[emoji2]
Ja podobnie jak @coca witaminę D3, B, jod, omega, potas, kwas foliowy, magnez, chrom, cynk, witaminę C, ale jak skńczymy te opakowania to mamy multiwitaminy z doz z prawie tymi wszystkimi witaminami, bo jest tych tabletek do łykania ;D ale rozumiem, że te podstawowe bierzemy przez cały cykl czy tylko do owu?
 
Bardzo lubię pana Tabletkę i jego analizy różnych specyfikow. :D Ale o tym wiesiolku to nie słyszałam. Lecę poczytać. :D skończyła mi się dziś @, czyli trwała niecałe 4 dni. Właściwie 3 doby. Kalendarzyk przewiduje mi owulację na 24 listopada i termin kolejnej @ na 8 grudnia.
U mnie dziś smsie zaczęła a dni płodne aplikacją pokazuje mniej więcej 19-25listopada a sama owulacje właśnie na 24 listopada [emoji846] okres niby mam mieć między 8 a 10 grudnia w zależności którą aplikację otworze[emoji3]
 
reklama
Dziewczyny a ja zapytam jeszcze raz o suplementy. Co bierzecie? Ja w ostatnim cyklu brałam do owu zuravit, acard, folik, wit C, wit d3, magnez
Jutro pojadę na zakupy i chce kupić wiesiolka i castagnusa. Co jeszcze polecacie? I tego wiesiolka i castagnusa brać tylko do owu czy cały cykl ?
Ja biorę kompleks wit.B z kwasem foliowym, d3 oraz cynk. Czasami jeszcze wit.c i selen. Mój mąż tak samo tylko większe dawki cynku i selenu. W tym cyklu również zaczęłam brać olej z wiesiołka. I kupiłam sobie monokoncentrat ananasa, który spróbuję brać od owu.
 
Do góry