reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Echh ja dostałam na te plamienia [emoji2368] i dopiero teraz pomyślałam jak to się będzie miało do temperatury. Zapytam w piątek [emoji16]


Usg dopochwowe się robi. No chyba, ze ma bardzo bardzo słaby sprzęt [emoji2368] nigdy nie robiła Ci takiego?
USG robiła, ale powiedziała tylko, że jestem "diamencik", że wszystko ok. Nic na temat pęcherzyków itd nie mówiła
 
A wybierasz się do niej w najbliższym czasie? Możesz podpytać sama czy jest jakiś dominujący i jak duży [emoji3526] powinna umieć go namierzyć i zmierzyć [emoji16]
A może właśnie sęk w tym, że ona nie umie tego zrobić 🤔. Na razie nie mam po co do niej iść. Może z tymi wynikami progesteronu pójdę to powiem, żeby przy okazji usg zrobiła i wtedy podpytam. Dzięki za podpowiedź
 
reklama
Nie pamiętam która robiła te teksty owu i dodawała w apke.
To u mnie pozytyw wyszedł dziś tak [emoji4]
Może się przyda :
20201111_101900.jpg
 
Do góry