reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No faktycznie cienie widać i to raczej nie fabryczne bo ten facelle teraz mam i nawet dzisiaj jak zdjęcie robiłam to żadna kreska nie wyszła a te różowe też miałam i kreski też nie wychodziły i żaden mi fałszywie pozytywny nie wychodził a może beta wzrosła ale spadła i @ przyszła?
No dlatego już im nie ufam... Tak samo pre test odradzam.

To mój z dziś..
 

Załączniki

  • received_1974643372669456.jpeg
    received_1974643372669456.jpeg
    208,8 KB · Wyświetleń: 675
reklama
To moje z tamtego cyklu z cieniami mimo że one są negatywne.
Facelle strumieniowe często pokazują kreske przy braku ciąży, one chyba mają tą kreske fabryczną też różową, dlatego tego cienia kompletnie nie powinno się w nich brać pod uwagę, musi być widoczna kreska...ja polecam testy ciążowe Nord test albo takie różowo-błękitne z apteki Wielkopolskiej (nie mają nazwy) 🙈😉😉
Ma takiego bobaska na obrazku i dużo bardziej czuły niż najczulszy Pink
 

Załączniki

  • test-ciazowy-bona-wczesny-1-szt-.jpg
    test-ciazowy-bona-wczesny-1-szt-.jpg
    39,3 KB · Wyświetleń: 158
Facelle strumieniowe często pokazują kreske przy braku ciąży, one chyba mają tą kreske fabryczną też różową, dlatego tego cienia kompletnie nie powinno się w nich brać pod uwagę, musi być widoczna kreska...ja polecam testy ciążowe Nord test albo takie różowo-błękitne z apteki Wielkopolskiej (nie mają nazwy) 🙈😉😉
Ma takiego bobaska na obrazku i dużo bardziej czuły niż najczulszy Pink
O dobrze wiedzieć dzięki 😌
 
Facelle strumieniowe często pokazują kreske przy braku ciąży, one chyba mają tą kreske fabryczną też różową, dlatego tego cienia kompletnie nie powinno się w nich brać pod uwagę, musi być widoczna kreska...ja polecam testy ciążowe Nord test albo takie różowo-błękitne z apteki Wielkopolskiej (nie mają nazwy) 🙈😉😉
Ma takiego bobaska na obrazku i dużo bardziej czuły niż najczulszy Pink
Mi akurat facelle cienia nie robi i fabryczniego też nie widać, więc może jakieś partie są felerne w tych testach, że dziewczynom cienie wychodzą, testy im już nawet płatają figle
 
reklama
Do góry