reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Rano biel teraz delikatna kreseczka? Mam jakieś dobre przeczucia...
 

Załączniki

  • 20200727_191225.jpg
    20200727_191225.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 97
  • 20200727_192844.jpg
    20200727_192844.jpg
    140,9 KB · Wyświetleń: 87
Wiecie co wam powiem🤷,bo dla mnie to dziwne jest, zawsze zaczęło mnie boleć tam na dole jak już zaczął się @,bo zawsze tak przecież jest, a teraz od ponad dwóch dni boli mnie właśnie tak jak na @,czyli zaczęło się te bóle tydzień przed planowaną@, są to częste bóle jakbym miała okres ale go nie mam bo wiadomo albo za wcześnie albo wcale nie przyjdzie (oby), ale trochę mnie to zaskakuje, i dziwi, bo zawsze zaczyna tak boleć jak mam początek okresu a teraz boli od ponad dwóch dni, wiem że na test za wcześnie bo mam cykle 30-32dni więc @ byłby na 2 .08. , test na razie pokazuje biało, czy któraś z was też tak miała?
 
A za tydzień może już serduszko będzie biło 😁😊❤❤❤ u mnie 4tc i był zarys albo pęcherzyka żôłtkowego albo zarodka, gin nie mogła stwierdzić, bo jeszcze za malutkie 🤗🤗 i kolejna wizyta 11 sierpnia 😊😊😍
Fajnie by było usłyszeć ❤ i chciała bym
A na razie niech już całkiem ustąpi to plamienie
 
reklama
Do góry