reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Zmierzyłam wczoraj i dzisiaj bo gorzej się czuje, jakby lekkie przeziębienie (zimno mi, lekko boli głowa itp), mierzyłam rano
Jak mówiłam dopiero Zaczęliśmy starania, więc nie znam się jeszcze na tym dobrze.
Pierwsze dziecko było nieplanowane.
Ale rano przed wstaniem z łóżka czy już po jakiś czynnościach?
Powiem tak. Temperatura w cyklach bywa różna, przez większość będzie podobna. 1 faza na niższych( zależy od kobiety czy będzie to 36,2 czy 35,7 czy też 36,6 bądź 36,8) I po owulacji następuje skok o minimum 0,2 stopnia I też bywa różnie 😉 czasami jest mocniejszy, czasami tylko te 0,2. O ciazy przy temperaturach można mówić jak masz 18 temperatur wyższych z rzędu 😉 także jeśli to Twój 1 cykl a mierzenie z doskoku to w ogóle się tym nie sugeruj 😉
 
Zmierzyłam wczoraj i dzisiaj bo gorzej się czuje, jakby lekkie przeziębienie (zimno mi, lekko boli głowa itp), mierzyłam rano
Jak mówiłam dopiero Zaczęliśmy starania, więc nie znam się jeszcze na tym dobrze.
Pierwsze dziecko było nieplanowane.
@HeraUnique może Ci udzielić korepetycji w temacie mierzenia temperatury. Jest naszą skarbnicą wiedzy w tej dziedzinie [emoji6]
 
reklama
Do góry