reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Jak nie masz pewności to skorzystaj z aplikacji np. Premom, pomoże Ci w interpretacji. Testujemy nie bez powodu do pierwszego pozytywu
emoji3526.png
wysoki poziom LH może się chwile utrzymywać, ale liczy się te „do 24-36h” w stosunku do pierwszego pozytywnego.
Oki , dzięki zaraz spojrzę na tą apke. Bo nie wiem który uznac za pozytyw . Ten wczoraj czy dzisiaj 🤷‍♀️ a dzisiaj ewidentnie czuje prawy jajnik ( od trzech godzin tak ). To te dwa pęcherzyki co lekarz widział na usg;) A jeszcze mam takie jedno pytanie . Czy śluz płodny zanika dzień po uwolnieniu jajeczka ? 🤔 bo ja jeszcze mam ten płodny .
 
reklama
Oki , dzięki zaraz spojrzę na tą apke. Bo nie wiem który uznac za pozytyw . Ten wczoraj czy dzisiaj [emoji2368] a dzisiaj ewidentnie czuje prawy jajnik ( od trzech godzin tak ). To te dwa pęcherzyki co lekarz widział na usg;) A jeszcze mam takie jedno pytanie . Czy śluz płodny zanika dzień po uwolnieniu jajeczka ? [emoji848] bo ja jeszcze mam ten płodny .

Pierwszy. Zawsze pierwszy pozytywny to ten, który Cię interesuje. Owulacja następuje do 24-36h po nim. Śluz płodny nie musi zaniknąć od razu po owulacji.
 
A no nic... Pogadałam z mężem i będziemy czekać do nowego roku, choć ja bym wolała teraz, a pracować bym pracowała. Wcześniej normalnie, że Oki oki, a teraz, że jednak poczekamy. Mówię, że póki ja młoda, bo 23 lata 21 listopada, on zaraz 30 i żeby bez spin zrobić sobie, a ten teraz mi mówi, że jednak poczekamy. Tylko może być tak, że czekać możemy z następna 3/10 lat, zależy. Może od razu.
Martwi się o pieniądze, ale jak mieszkaliśmy z moimi dziadkami płaciliśmy tylko 300 zł za pokoj (uparliśmy się) to była mowa, że mieszkania niet, bo nie wyrobimy, później jak już było mieszkanie to spoko z kasą, nawet zajebiście mimo kredytów, teraz z Córką też zajebiście, tylko muszę iść do roboty, bo dostawałam teraz macierzyńskie, a umowa zakończona z dniem porodu.
Co się stało? Pamiętam Twoje II...
 
Dzięki 👍 a wczoraj czytałam jak szybko poruszają się plemniki i za cholerę się nie dowiedziałam , bo różnie podawali . Co strona to inaczej . A czytałam koło północy to już mi się oczy zamykały i odpuściłam 😶 ale chyba 0,1 mm na sekundę , chyba...
 
Tak jakby myślał jedno mowil co innego. Jeszcze jakbym naciskala, ale njie, bo bedzie to będzie. 3 msc od odstawienia tabletek, a on teraz mi to mowi, bo się martwi o 500 plus. Ja pitolę.
Sorka, że tylek zawracam
 
Od 3 lekarzy wiem, że wlasnie 0.1 mm na sekundę, ale ile w tym prawdy [emoji848]
Dzięki [emoji106] a wczoraj czytałam jak szybko poruszają się plemniki i za cholerę się nie dowiedziałam , bo różnie podawali . Co strona to inaczej . A czytałam koło północy to już mi się oczy zamykały i odpuściłam [emoji55] ale chyba 0,1 mm na sekundę , chyba...
 
Dzięki [emoji106] a wczoraj czytałam jak szybko poruszają się plemniki i za cholerę się nie dowiedziałam , bo różnie podawali . Co strona to inaczej . A czytałam koło północy to już mi się oczy zamykały i odpuściłam [emoji55] ale chyba 0,1 mm na sekundę , chyba...

A jakie to ma znaczenie? Tempo jest zależne od nich samych jak i środowiska w którym się znajdują, śluzu itp.
 
reklama
Za testować, jak będzie negatyw to odstawić, a jak pozytyw to zostawić. 🤷‍♀️ clo nie daje gwarancji ciąży, a nawet owulacji 🙃😏
Czyli miałabym zrobić test w 28dc? Cykl mam monitorowany i w 15dc było widać pęcherzyk. Pytam bo wcześniej nie brałam ani dupka ani clo. Pierwszy taki mój cykl i gin powiedziała że mam odstawić po 10 dniach i może okres bedzie, a może nie. Jeżeli dostanę @ to zażywac clo i mamy się widzieć między 10, a 12dc.
 
Do góry