reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
No właśnie, więc chyba sobie odpuszczę [emoji2368]

Osobiście jakbym miała iść ciut za szybko lub ciut za późno to bym nie szła, bo wiem jak bym reagowała. Najlepiej 7-8dpo +/- 1 dzień. ALE ja się nie znam i nie wiem jak prog narasta, może 5dpo będzie już wystarczająco wysoki [emoji2368] może ktoś tu wie lepiej i się jeszcze wypowie [emoji6]
 
Osobiście jakbym miała iść ciut za szybko lub ciut za późno to bym nie szła, bo wiem jak bym reagowała. Najlepiej 7-8dpo +/- 1 dzień. ALE ja się nie znam i nie wiem jak prog narasta, może 5dpo będzie już wystarczająco wysoki [emoji2368] może ktoś tu wie lepiej i się jeszcze wypowie [emoji6]
Wszystko przez to, że w środę jest święto i diagnostyka zamknięta 🤦‍♀️ jakoś bardzo nie mam ciśnienia na to badanie, zrobię je w przyszłym cyklu w takim razie 🤷‍♀️
 
Ja miałam zawsze odstawiać, jeżeli miałam wywoływaną miesiączkę (cykle bezowulacyjne). Natomiast jeżeli będzie pozytywny test ciążowy to brać dalej. Jeśli jest duża dawka to nie można gwałtownie przerwać, bo może to zakończyć ciążę. Jak ciąża jest niezagrożona to powinno schodzić się stopniowo np z 3 tabletek do 2, po paru dniach do 1, itp.
Chociaż może zależy od tego jaką dawkę się przyjmuje?
Ja mam zażywać 2x1 tabletce przez 10 dni i odstawić, czekać na @. Dodatkowo to mój pierwszy cykl na clo i teraz nie wiem co mam robić 🤷
 
Ja mam zażywać 2x1 tabletce przez 10 dni i odstawić, czekać na @. Dodatkowo to mój pierwszy cykl na clo i teraz nie wiem co mam robić 🤷
Ogólnie to chodzi o nagły spadek progesteronu. Może ale nie musi mieć skutków ubocznych w razie ciąży, tam naprawdę takie przypadki są bardzo rzadkie. Na innych forach widziałam, że dziewczyny brały tak jak ty i wszystko było w porządku (ciąże szczęśliwie donoszone). Ja bym wzięła tak jak kazał lekarz. Wszystko na pewno będzie dobrze. Jeżeli dojdzie do zagnieżdżenia to organizm tam czy owak wytwarza dalej swój progesteron. Ewentualnie dopytaj lekarza na kolejnej wizycie, co w przypadku ciąży, czy też masz przerwać 😊
 
Hmm a mi dziś znowu wyszedł owu pozytywny drugi dzień z rzędu 🤷‍♀️ tak ma być ? To kiedy to owu wkoncu . Myślałam że jak wczoraj był pozytyw to dzisiaj już kreska będzie jaśniejsza a tu dziś taka sama jak wczoraj.
 
reklama
Do góry